Forum wsparcia

migające r1

gmeltveit@gmail.comgmeltveit@gmail.com Posty: 9Verified User

Przeczytałem ECU, aby upewnić się, że ustawienie jest w porządku. A następnie spróbowałem odpisać i wyświetla się komunikat, że nie znaleziono licencji. Poinformuj o numerze licencji: 00681D5D

Komentarze

  • octavio@ftecu.comoctavio@ftecu.com Posty: 191Staff User

    Cześć, sprawdziłem stan Twojej licencji i jest dobry. Wygląda na to, że możesz mieć problem z połączeniem sprzętowym. Wykonaj test 6-pinowej uprzęży rowerowej, który znajduje się na stronie głównej forum i zgłoś swoje wyniki. Pozdrowienia

  • gmeltveit@gmail.comgmeltveit@gmail.com Posty: 9Verified User

    Cześć Zrobiłem test 6 pinów i nie ma uruchomienia pompy paliwa, a także wykonałem test woltomierza, pokazując stałe napięcie 5.05.

  • octavio@ftecu.comoctavio@ftecu.com Posty: 191Staff User

    Jaki plik ECU próbujesz sflashować i czy pasuje również do twojego numeru części? Czy upewniasz się, że dokładnie postępujesz zgodnie z instrukcjami? Pozdrowienia

  • gmeltveit@gmail.comgmeltveit@gmail.com Posty: 9Verified User

    Cześć, próbuję sflashować ten plik:

    Ten plik pasuje do mojego ECU. Nie ma problemu z odczytaniem pliku z ECU, dopiero gdy próbuję pisać. Podejmę kolejną próbę, aby być 100% pewnym, że postępuję zgodnie z instrukcjami. Jestem prawie pewien, że wszystko robię poprawnie. Tak jak wcześniej sflashowałem ECU, nawet jeśli było to w 2018 roku.

  • octavio@ftecu.comoctavio@ftecu.com Posty: 191Staff User

    Twoje prawo jazdy jest w dobrym stanie, a test uprzęży przeszedł pomyślnie. Jedyne, o czym mogę pomyśleć, to to, czy nie jesteś zalogowany, połączenie internetowe jest słabe/niestabilne lub najprawdopodobniej jest to coś podczas procesu flashowania. Spróbuj ponownie i daj mi znać, jak poszło. Pozdrowienia

Zaloguj się lub Zarejestruj, aby skomentować.