Forum wsparcia

Czasy cięcia Quickshifter

michaelerp@hotmail.demichaelerp@hotmail.de Posty: 10Verified User
edytowano May 2021 w R1

Witam, czy ktoś może mi wyjaśnić tabelę zabijania, czasy cięcia są krótsze przy niskich obrotach i zawsze 90 ms przy wysokich obrotach. Czy nie ma być odwrotnie? yamaha rn19 nieograniczony, ogólne pozdrowienia

Komentarze

  • michaelerp@hotmail.demichaelerp@hotmail.de Posty: 10Verified User

    Dzięki za pomoc, dobre wsparcie 👍

  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User

    Cześć, dziękuję za cierpliwość, dobra robota! 👍️ Twoje wartości nie są podane w milisekundach, wartość jest w rzeczywistości czasem wykonywania określonego kodu. Przy wyższych obrotach kod jest wykonywany szybciej, dlatego widać większą liczbę. Jeśli chcesz ręcznie wyregulować, naprawdę musisz uważnie skupić się na każdym zakresie obrotów. Dzięki, Jason A.

  • michaelerp@hotmail.demichaelerp@hotmail.de Posty: 10Verified User

    Cześć, Jason, dzięki za Twój czas cięcia odpowiedzi wydaje się być bardzo krótki. Więc co zrobić, jeśli chcę więcej czasu na cięcie? Dlaczego nie mogę przesyłać zdjęć?

  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User

    Cześć, nie wiem, dlaczego nie możesz przesyłać tutaj zdjęć, mogę po prostu dobrze. Może twój rozmiar pliku jest być może za duży? Spróbuj zwiększyć swoją liczbę, aby uzyskać dłuższy czas cięcia. Im wyższe obroty, tym większa liczba, której potrzebujesz, aby dopasować mniejszą wartość przy niższych obrotach. Na przykład wartość 40 przy 5000 obr / min może być dość zbliżona w czasie cięcia do wartości 90 przy 14000 obr / min. Będziesz musiał trochę się nim pobawić, aby zbliżyć się do swoich upodobań, jestem pewien. Dzięki, Jason A.

  • michaelerp@hotmail.demichaelerp@hotmail.de Posty: 10Verified User
    edytowano May 2021

    Witam, Jason, nic nie mogę przesłać, brak linku, brak obrazu. Poproś o fałszywy status 403 lub 500 Pozdrowienia z obrazu Michael

  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User

    Cześć, Nie, to nigdy milisekundy były błędnymi informacjami we wcześniejszym poście na forum. Informacje, które podałem w tym poście są poprawne. Dzięki, Jason A.

Zaloguj się lub Zarejestruj, aby skomentować.