Forum wsparcia

Ładowanie pakietu dostrajania .............

rpcox@cox.netrpcox@cox.net Posty: 3Verified User

Uruchomiłem pakiet tuningowy i po prostu tam siedział z „FTECU Tuning Suite Ładowanie ....”. Zabiłem proces, odinstalowałem, ponownie zainstalowałem .... Uruchomiłem pakiet tuningowy i utknąłem w tej samej pozycji. Ładowanie .... Windows 10 Pro v 1903 (status poprawki jest aktualny) Tuning Suite 2.5.6.12 Status licencji jest „potwierdzony” Następny krok?

Komentarze

  • kento_ftecukento_ftecu Posty: 776Staff User

    Spróbuj ponownie uruchomić komputer i upewnij się, że masz dobre, solidne połączenie z Internetem. Jeśli oprogramowanie zostało już pobrane, powinno się łatwo uruchomić. W tle może działać inne oprogramowanie, które również spowalnia.

  • avcronberg@gmail.comavcronberg@gmail.com Posty: 1Verified User
    edytowano September 2019
    • Ten sam problem tutaj w ten weekend. Najpierw próbowałem ponownie uruchomić komputer. Nadal tkwi w ładowaniu ...
    • Próbowałem odinstalować i zainstalować najnowszą wersję z ftecu.com. Nadal tkwi w ładowaniu ...
    • Nie można sflashować ECU podczas weekendu wyścigowego po raz drugi w tym roku .. z powodu problemów z serwerem? Niezwykle frustrujące ... Żadnych problemów z połączeniem internetowym i żadnych innych programów działających w tle (dedykowany komputer).
  • rpcox@cox.netrpcox@cox.net Posty: 3Verified User

    Dziękuję Kent, ale pracowałem z komputerami / sieciami i pisałem oprogramowanie od około 20 lat. To nie jest problem z aplikacją w tle. Jaki jest docelowy adres IP i port pakietu tuningowego?

  • rpcox@cox.netrpcox@cox.net Posty: 3Verified User

    Lekceważenie. Brak zmian po mojej stronie, ale trwa ładowanie

  • kento_ftecukento_ftecu Posty: 776Staff User

    👍️

  • scottyman0826@yahoo.comscottyman0826@yahoo.com Posty: 2Verified User

    Mój robi to samo. Wysłałem e-mail do grupy sprzedaży. Odinstalowano / ponownie zainstalowano kilka razy. Restartuje się. nic nie pomaga. Bardzo frustrujące, a jeśli to nie działa, to mam bardzo drogą przycisk do papieru.

  • AirmanJ74@gmail.comAirmanJ74@gmail.com Posty: 11Verified User

    Tak, mój robi to samo. Zaczęło się w niedzielne popołudnie. Zrobiłem całą odinstalowanie / ponowne uruchomienie / pobranie nowego oprogramowania / ponowną instalację. Proszę doradź...

  • kento_ftecukento_ftecu Posty: 776Staff User

    Mamy problem z serwerem, nad którym obecnie pracujemy. Przepraszam za opóźnienie.

  • kento_ftecukento_ftecu Posty: 776Staff User

    Serwer został przywrócony.

  • Adam OranchakAdam Oranchak Posty: 4Verified User
    edytowano November 2019

    Dostaję to animowane okno, które nigdy się nie kończy. Pamiętaj, że staram się patrzeć na moje mapy bez połączenia z rowerem. Czy to robi różnicę?

  • kento_ftecukento_ftecu Posty: 776Staff User

    Nie powinno to mieć znaczenia, możesz przeglądać dowolne zapisane pliki w swoim oprogramowaniu. Spróbuj odinstalować oprogramowanie, ponownie uruchomić komputer i ponownie zainstalować oprogramowanie.

  • tkanel@icloud.comtkanel@icloud.com Posty: 1Verified User

    Witaj, wydaje mi się, że pojawia się ten sam ekran „ładowanie…”, gdy próbuję przeglądać mapy bez podłączonego motocykla. Odinstalowałem (nawet usunąłem z rejestru) i ponownie zainstalowałem bez powodzenia w ładowaniu. Czy jest coś jeszcze, co mogę zrobić, aby móc korzystać z programu?

Zaloguj się lub Zarejestruj, aby skomentować.