פורום תמיכה

לא יכול להבהב את ה-ecu

matteopassadore99@gmail.commatteopassadore99@gmail.com הודעות: 3Verified User

שלום לכולם, אז הייתה לי את רתמת ה- ft ecu הזו כבר די הרבה זמן אבל אף פעם לא הצלחתי לעבוד אני גרה באיחוד האירופי, עשיתי את צילום הבעיות כבר 5 פעמים. בהצתה משאבת הדלק עושה צליל מתקתק למשך כמה שניות ואז מפסיקה בדקתי את החוט אבל הוא במצב הנכון יושב וננעל במקומו לא פגום או שום דבר כזה חוט ההארקה נמצא במקום שההוראות אומרות שייפתי את המקום לקישוריות מקסימלית אבל כשאני הולך למחשב הנייד הוא לא מצליח לכתוב עכשיו האם זה יכול להיות המחשב הנייד שאינו חזק מספיק? או שאני משתמש בחיבור לנקודה חמה? אבל אם זה החוט הצהוב אני לא יודע איך לפתור את זה כי הוא נמצא בחור 6 בשורה 1 בישיבה מלאה אבל עדיין נשמע המתקתק הזה תודה לכולם מראש. אופניים: 2021 mt07 מספר ecu BAT-8591-A10 מפה משומש dynojet mt07 2021 מסנן אוויר dna akrapovic exaust

הערות

• mike@ftecu.commike@ftecu.com הודעות: 178Staff User

שלום כדי לגרום ל-ECU שלך לכתוב, נצטרך גישה ל-ECU שלך. הפעל את התוכנה וחבר את ה-USB למחשב ולאופניים. בחר את קובץ המפה שברצונך להבהב ובצע את כל ההתאמות במפה לפי הצורך. נתק את ה-ECU מרתמת האופנוע והפעל את ההצתה. תחת התקן בחר לכתוב ECU. אל תחבר את ה-ECU עד שהמפתח השני מופיע בהודעה. זה יטען תמונת ECU, ולאחר מכן בדיקת ECU וינחה להקצות רישיון. משם הוא יבקש לנתק את ה-6 פינים, ואז לכבות את הלחצן ואז לחבר את 6pin. אין צורך לנתק את 6 הפינים מכיוון שה-ECU מנותק מהחשמל. לאחר שהוא יבקש לחבר את ה-6 פינים, הוא יבקש מקלדת, אז תחבר את ה-ECU ובחר OK. זה אמור להתחיל לכתוב את ה-ECU לאחר מכן. מִיקרוֹפוֹן

• coreymaster22@yahoo.comcoreymaster22@yahoo.com הודעות: 2Verified User

מה היה התיקון?

• todd@ftecu.comtodd@ftecu.com הודעות: 102Staff User

קורי, בבקשה נסה את מה שמייק אמר. הלכתי איתך על זה בטלפון אבל אולי לא הייתי מדויק כמו שמייק מתאר. תעדכן אותי מה קורה.

היכנס או הירשם כדי להגיב.