Forum wsparcia

Problemy z połączeniem uprzęży Bike-Side

Cześć, 2017 ZX-6R, zmodyfikowałem czarne złącze na ECU z 3 pinami i ma dobrą masę. Przed przystąpieniem do pisania próbowałem odczytać fabryczny ECU. Dostaję kilka komunikatów na dole (status) okna dialogowego Odczyt ECU, a następnie kończy się niepowodzeniem w Odczycie, pytając, czy mam podłączoną wiązkę przewodów lub WŁĄCZONY kluczyk zapłonu. Klikam, wskazując, że jest włączony, próbuje ponownie, kończy się niepowodzeniem i wyświetla okno dialogowe systemu (którego nie mogę ukryć) z informacją, że nie powiodło się. Próbuję menu Pomoc Test interfejsu. Z wyłączonym kluczem:

i z włączonym kluczem:

Jakiś pomysł? Wyciągnięcie złącza ECU to królewska PITA.

Komentarze

  • ad.excellere@verizon.netad.excellere@verizon.net Posty: 6Verified User

    NM - Pomarańczowy przewód nie jest całkowicie osadzony. Naprawił.

  • mike@ftecu.commike@ftecu.com Posty: 178Staff User

    Fajnie, że to załatwiłeś.

  • uackoz@gmail.comuackoz@gmail.com Posty: 4Verified User
    edytowano January 24

    Cześć, przepraszam, że zajmuję Twój post, a administratorzy mogą usunąć mój komentarz, jeśli nie jest on we właściwym miejscu. Jak do cholery usunąłeś podkładkę z czarnego złącza ECU?, po prostu nie mogę tego cholerstwa usunąć i czuję, że robię coś źle lub czegoś brakuje, jeśli możesz wskaż mi właściwy kierunek byłby bardzo mile widziany.

  • todd@ftecu.comtodd@ftecu.com Posty: 102Staff User

    Czy zapoznałeś się z dokumentacją montażową bocznej uprzęży rowerowej?

  • uackoz@gmail.comuackoz@gmail.com Posty: 4Verified User


    tak, jest tylko jeden obraz, który niewiele mówi, instrukcje Suzuki są o wiele lepsze, chociaż mają inne złącze

  • todd@ftecu.comtodd@ftecu.com Posty: 102Staff User
    edytowano February 9

    problem rozwiązany.

Zaloguj się lub Zarejestruj, aby skomentować.