Forum wsparcia

2006 R6 Nie uruchamia się po flashowaniu

nyw197@gmail.comnyw197@gmail.com Posty: 1Verified User

Witaj, napisałem flash na moim ecu po zainstalowaniu mojego ecu na rowerze, rower by się kręcił, ale nie chce się uruchomić, mój ECU to 2C0-8591A-30, a pliki w Menedżerze plików to tylko 2C0-8591A-20 US i 2C0-8591A- 31 CAN Kiedy wypróbuję wersję kanadyjską, nie zapisze jej w ecu, ale będzie działać z wersją amerykańską, proszę o pomoc!!

Komentarze

  • G.JAGETIC@GMAIL.COMG.JAGETIC@GMAIL.COM Posty: 1Verified User

    Mam to samo z moim 2018 MT07, sflashowałem poprawny plik, a teraz otrzymuję 3 kody błędów i rower nie chce się uruchomić. Kazali mi wyczyścić kody za pomocą OBD2, ale czytnik nawet się nie łączy. Czy rozwiązałeś swój?

  • todd@ftecu.comtodd@ftecu.com Posty: 102Staff User

    Do nyw197@gmail.com Ten problem został rozwiązany poprzez e-mail, ale podsumuję go tutaj. Numer części ecu (-30) nie został zdefiniowany. Próbując zapisać plik -31, wystąpił błąd, więc następnie wypróbowałeś plik -20. Tak napisano, ale ponieważ numer ecu jest nieprawidłowy, motocykl nie uruchomił się. W pliku -20 w ustawieniach ecu znajduje się konfiguracja uprzęży amerykańskiej typu true/false, zmieniając ją na false, Twój rower uruchamia się, ale pracuje słabo, co musisz teraz dostosować na mapach. Wszelkie kody błędów, które możesz otrzymać, mogą być spowodowane różnicą -30 i -20. Ponieważ najpierw zapisałeś w swoim ecu plik, który nie został zdefiniowany, nie możemy wyodrębnić obrazu podstawowego z Twojego ecu.

  • todd@ftecu.comtodd@ftecu.com Posty: 102Staff User

    Na adres G.jagetic@gmail.com My również pracujemy poprzez e-mail i kolejny post, który zacząłeś, więc będę tam komentował.

Zaloguj się lub Zarejestruj, aby skomentować.