Forum wsparcia

Problemy z licencją

davemusaphia@btinternet.comdavemusaphia@btinternet.com Posty: 38Verified User

Cześć. Coraz bardziej martwię się o korzystanie z oprogramowania, ponieważ podczas flashowania ciągle pojawiają się błędy. Zauważyłem, że masz teraz poprawną mapę 2018 R1. Pomyślałem, że spróbuję dzisiaj i przez pół godziny myślałem, że mój ECU został zamurowany! Wysłany plik „nie powiodło się”. Odesłany plik, „nie wykryto licencji. Czy chcesz spróbować odzyskać licencję BAE ###?” Tak. Wysłać ponownie. „nie wykryto ECU”. Powtarzaj przez pół godziny ze wzrostem poziomu paniki! W końcu wszystko wyłączyłem, miałem dym, żeby się uspokoić i spróbowałem ponownie. Jeden kompletny, jak za pierwszym razem, błysk i rower znów biegnie. Przeglądanie mojej historii ecu pokazuje całą listę falures, ale także pokazuje, że moja licencja jest wymieniona jako 2015 R1, a nie 2018.6.

Komentarze

  • kento_ftecukento_ftecu Posty: 776Staff User

    Zapisy flashowe, które widzimy na naszym końcu, sugerują, że należy dokładnie sprawdzić pomarańczowe i czerwone przewody w uprzęży (tj. Poluzowane, zaczynające wyciągać złącze itp.).

  • davemusaphia@btinternet.comdavemusaphia@btinternet.com Posty: 38Verified User

    Zrobi. Dzięki.

  • davemusaphia@btinternet.comdavemusaphia@btinternet.com Posty: 38Verified User
    edytowano August 2019

    Cześć. Rozebrałem wszystko na części, a wszystkie połączenia są solidne. Przetestowano również za pomocą multimetru. Znowu wszystko dobrze. Próbowałem wysłać zdjęcie, ale pojawia się błąd 500. Zgadywanie, że jest za duże. Co następne?

  • kento_ftecukento_ftecu Posty: 776Staff User

    Przejdź do oprogramowania do strojenia, wybierz Pomoc> Testuj interfejs. Przeprowadź test z włączonym i wyłączonym kluczem. Powiedz nam, jaką liczbę widzisz w nawiasach na wejściach testowych.

  • davemusaphia@btinternet.comdavemusaphia@btinternet.com Posty: 38Verified User

    Key off 20 Key on 36 Key off ponownie 30 !!

  • kento_ftecukento_ftecu Posty: 776Staff User

    Są to wszystkie dopuszczalne liczby wejściowe. Wyłącz / brak zasilania, którego szukasz 0,10,20 lub 30. Włącz / wyłącz zasilanie, którego szukasz 6, 16, 26 lub 36. Zdejmij osłonę ochronną uprzęży po stronie roweru i włącz klucz. Za pomocą multimetru przeskocz czerwone i pomarańczowe przewody. Powinieneś zobaczyć około 5 V. Jeśli słyszysz zalewanie pompy paliwa, oznacza to problem z połączeniem z pomarańczowym przewodem. Wykonaj ten sam skok ołowiu za pomocą przewodów czerwonego i żółtego, napięcie powinno być zgodne z kombinacją czerwony / pomarańczowy. Jeśli nie, lub jeśli słychać zalewanie pompy paliwa, masz problem z połączeniem z żółtym przewodem.

  • davemusaphia@btinternet.comdavemusaphia@btinternet.com Posty: 38Verified User

    5,1 V w obu testach. Brak zalania pompy paliwa. To przy wyłączonym zabójstwie.

  • kento_ftecukento_ftecu Posty: 776Staff User

    Przełącznik zabijania musi być włączony.

  • davemusaphia@btinternet.comdavemusaphia@btinternet.com Posty: 38Verified User

    Podobnie. 5,1 woltów Oba testy. Brak zalania pompy paliwa.

  • kento_ftecukento_ftecu Posty: 776Staff User

    Więc w zasadzie jesteśmy w punkcie, w którym wszystko się sprawdza, a ostatni flash, który zrobiłeś był udany?

  • davemusaphia@btinternet.comdavemusaphia@btinternet.com Posty: 38Verified User

    Tak. Ale to wymagało pół tuzina prób i dopóki nie zabrałam, miałem martwy rower.

  • davemusaphia@btinternet.comdavemusaphia@btinternet.com Posty: 38Verified User

    Chciałbym tylko podziękować za twoją pomoc. Jeszcze jedno pytanie. Mój sygnał Wi-Fi jest całkiem niezły w garażu, ale jeśli spadłby nieco, czy może to spowodować?

  • kento_ftecukento_ftecu Posty: 776Staff User
    edytowano August 2019

    Nie, dopóki lampa błyskowa się uruchomi, przerywany sygnał internetowy nie wystarczy, aby spowodować niedziałający motocykl.

  • davemusaphia@btinternet.comdavemusaphia@btinternet.com Posty: 38Verified User

    Czy powinien być również włączony dla lampy błyskowej?

  • kento_ftecukento_ftecu Posty: 776Staff User

    Tak.

  • davemusaphia@btinternet.comdavemusaphia@btinternet.com Posty: 38Verified User

    Wow. To pierwszy raz, kiedy mi to powiedziano !!

  • kento_ftecukento_ftecu Posty: 776Staff User

    Przepraszamy, popełniłem błąd, pozycja przełącznika zabójstw nie ma znaczenia.

Zaloguj się lub Zarejestruj, aby skomentować.