פורום תמיכה

בעיות רישיון

davemusaphia@btinternet.comdavemusaphia@btinternet.com הודעות: 38Verified User

היי. אני מודאג יותר ויותר משימוש בתוכנה כאשר אני כל הזמן מקבל שגיאות במהלך הבזק. שמתי לב שיש לך עכשיו מפת R1 R1 ראויה לשנת 2018, חשבתי לנסות את זה היום ובמשך חצי שעה חשבתי שה- ECU שלי לבנה! הקובץ שנשלח, "נכשל". שלח שוב קובץ, "לא התגלה רישיון. האם ברצונך לנסות לשחזר את הרישיון BAE ###?" כן. שלח שוב. "לא זוהה ECU". חזור על עצמו במשך חצי שעה עם עלייה ברמות הבהלה! בסופו של דבר כיבה את הכל, היה לו עשן להירגע וניסה שוב. שלם אחד, כמו בפעם הראשונה, הבזק והאופניים שוב פועלים. התבוננות בהיסטוריה של האקולוגיה שלי מציגה רשימה שלמה של התעלות, אך גם מראה את הרישיון שלי רשום כ- R1 R1 2015 ולא 2018.6 האם זה יכול להשפיע עליו?

הערות

• kento_ftecukento_ftecu הודעות: 776Staff User

רישומי ההבזק שאנו רואים בסוף אנו מציעים לך לבדוק היטב את החוטים הכתומים והאדומים ברתמתך (כלומר להשתחרר, להתחיל לשלוף את המחבר וכו ').

• davemusaphia@btinternet.comdavemusaphia@btinternet.com הודעות: 38Verified User

זה מה שאעשה. תודה.

• davemusaphia@btinternet.comdavemusaphia@btinternet.com הודעות: 38Verified User
    נערך August 2019

היי. פרק את הכל לגזרים וכל החיבורים יציבים. נבדק גם עם מולטימטר להמשכיות. שוב הכל טוב. ניסיתי לשלוח תמונה אך קבל שגיאה 500. מנחש שהיא גדולה מדי. מה הלאה?

עבור אל תוכנת הכוונון, בחר עזרה> ממשק בדיקה. ערכו בדיקה עם מקש דולק וכיבוי מקש. ספר לנו מה המספר שאתה רואה בסוגריים בתשומות הבדיקה.

כיבוי מקש 20 מקש על 36 מקש כבה שוב 30 !!

כל אלה הם מספרי קלט מקובלים. כבה את המפתח / ללא כוח שאתה מחפש 0,10,20, או 30. המפתח / הכוח שאתה מחפש 6, 16, 26 או 36. הסר את כיסוי המגן מהרתמה בצד האופניים שלך, ו הפעל את המפתח. בעזרת מולטימטר קפיצו את המוליכות האדומות והכתומות. אתה צריך לראות סביב 5V. אם אתה שומע את משאבת הדלק שלך מתחילה, יש לך בעיה בחיבור לחוט הכתום. בצע את אותה קפיצת עופרת עם החוטים האדומים והצהובים, המתח צריך להיות בקנה אחד עם השילוב האדום / כתום. אם לא, או אם אתה שומע את התחלבות משאבת הדלק, יש לך בעיה בחיבור לחוט הצהוב.

5.1 וולט בשני הבדיקות. אין משאבת דלק ראשונית. זה עם כיבוי ההרג.

מתג להרוג צריך להיות מופעל בבקשה.

אותו. 5.1 וולט. שתי המבחנים. אין משאבת דלק ראשונית.

אז בעצם אנחנו בנקודה בה הכל בודק, וההבזק האחרון שעשית היה מוצלח?

כן. אבל זה לקח חצי תריסר ניסיונות ועד שזה ארך היה לי אופניים מתים.

אני רק רוצה לומר תודה על עזרתך בזה. עוד שאלה אחת. האות Wi-Fi שלי די טוב במוסך, אבל אם הוא נפל מעט, האם זה יכול לגרום לזה?

נערך August 2019

לא, כל עוד ההבזק התחיל, אז האות שהופסק באינטרנט לא יספיק בכדי לגרום לאופנוע שאינו פועל.

האם זה צריך להיות מופעל גם לשם הבזק?

כן.

וואו. זו הפעם הראשונה שאומרים לי את זה !!

סליחה, שגיאה, תנוחת מתג ההרג אינה משנה.

היכנס או הירשם כדי להגיב.