Forum wsparcia

Korekta prędkości r3

alius17@me.comalius17@me.com Posty: 4Verified User

Cześć! Właśnie sflashowałem ECU i wszystko wydaje się w porządku, jednak zmieniłem koło zębate (1 ząb mniej niż zapas z przodu) i mój speedo jest trochę wyłączony. Czy jest jakiś sposób na poprawienie prędkościomierza mojego r3 za pomocą oprogramowania flashującego? nie mogłem znaleźć ustawienia dla niego nigdzie.. A może jest to funkcja niedostępna? czy istnieje sposób, aby o to poprosić? btw, myślę, że opublikowałem to gdzie indziej, naprawdę nie wiem jak, jeśli to możliwe, administrator mógłby usunąć inny post?

Komentarze

  • mike@ftecu.commike@ftecu.com Posty: 178Staff User

    Witam, Nie oferujemy tej funkcji dla Yamaha R3.

  • alius17@me.comalius17@me.com Posty: 4Verified User

    Cześć, dziękuję za odpowiedź. Czy można o to poprosić?, a jeśli tak, jak mam postępować? Mam na myśli to, że r3 od jakiegoś czasu nie działa, a ta funkcja pomogłaby właścicielom r3 w latach 2015-2022. Z góry dziękuję.

  • mike@ftecu.commike@ftecu.com Posty: 178Staff User

    Witam. Porozmawiam o tym z działem badań i rozwoju do 2020 r., ponieważ był to ostatni rok, w którym widzę brak ABS. Sprawdź ponownie lub napisz do nas e-mail, aby sprawdzić ponownie.

  • alius17@me.comalius17@me.com Posty: 4Verified User

    Cześć Mike, jakieś nowe informacje w tej sprawie? Dziękuję Ci bardzo za Twój czas! Czy mógłbyś mi również pomóc dowiedzieć się, gdzie mogę pobrać lub kupić mapy paliwowe, takie jak na przykład pełny wydech, ale z tłumikiem?

  • mike@ftecu.commike@ftecu.com Posty: 178Staff User


    Nie wygląda na to, żeby miało to nastąpić w najbliższym czasie. Na rynku są inne regulatory prędkości, które zajmą się tym za Ciebie. Najlepsza mapa, jaką możesz zdobyć, będzie pochodzić z melodii hamowni z dobrego tunera.

Zaloguj się lub Zarejestruj, aby skomentować.