פורום תמיכה

Active Tune גוזם 2018 R1M

davemusaphia@btinternet.comdavemusaphia@btinternet.com הודעות: 38Verified User

אהלן חבר 'ה. רכשתי והתקנתי את המנגינה הפעילה בשנה שעברה, אבל עדיין לא קיבלתי את זה לקרוא שום חיתוכים. ביליתי לא מעט זמן בשיחה עם קירק במערכת הכרטיסים והוא הודיע לי שזו בעיה ידועה שאתה מקווה לתקן במהלך החורף. קיוויתי שעם השרת / התוכנה החדשה iit יהיה ממוין אבל כנראה שלא. אני מנהל מפה מותאמת אישית שהוא הכין לי כאשר המניה ללא הגבלה שברה את האופניים שלי. יש חדשות על זה? תודה.

הערות

• gsawyer22@hotmail.comgsawyer22@hotmail.com הודעות: 11Verified User

האם אתה יכול לפרט על המפה הבלתי מוגבלת המניה שובר את האופניים שלך? יש לי את אותו האופניים ואני מודאג עכשיו מהשימוש במפה הזו. תודה רבה.

• kento_ftecukento_ftecu הודעות: 776Staff User

סוגיה זו תוקנה אז, לא אמורות להיות לה שום בעיות כעת. אנא רשמו תאריך של ה- ActiveTune שלכם. עבור אל מכשיר> הצגת נתונים, חלון הדאטלוג אמור להופיע. בעמודה השמאלית של "ערוצי תרשימים", בחר סל"ד, TPS, מדידה AFR, יעד AFR, AT_HW_STAT, AT_SW_STAT ו- AT_SW_LIMHIT. התחל את האופניים שלך ואז לחץ על כפתור "הפעל" הירוק בפינה השמאלית העליונה, ואז הפעל את האופניים למשך כ -30 שניות בערך, משוך אותו מעט. לאחר מכן לחץ על כפתור העצירה, שמור קובץ ואז שלח את הקובץ לדוא"ל sales@ftecu.com כדי שנוכל להסתכל על קובץ הנתונים. תודה.

• davemusaphia@btinternet.comdavemusaphia@btinternet.com הודעות: 38Verified User

תוקן עכשיו אבל בעיקרון זה יתחיל אבל ברגע שפתחת את המצערת הוא התנתק. מעקב אחריו ל- P0601 ו- P1601 במנהל האבחון שצריך לבטל את סימוןו. זה היה על מפת R1 R1 לשנת 2017 שכן באותה תקופה לא הייתה מפה לשנת 2018. כאמור לעיל נראה שזה קבוע עכשיו, אבל עשיתי את עצמי בזמנו!

• davemusaphia@btinternet.comdavemusaphia@btinternet.com הודעות: 38Verified User

נשלח. מצטער על העיכוב. עבודה ......

היכנס או הירשם כדי להגיב.