Forum wsparcia

B1J-8591A-00 Plik?

crmotocrosskid@gmail.comcrmotocrosskid@gmail.com Posty: 12Verified User

Czy plik B1J-8591A-00 będzie dostępny w najbliższym czasie?

Komentarze

  • chrisgardellchrisgardell Posty: 48Staff User

    Po co ten rynek / model?

  • crmotocrosskid@gmail.comcrmotocrosskid@gmail.com Posty: 12Verified User

    EU Tracer 900 GT Dzięki

  • feezcoz@outlook.comfeezcoz@outlook.com Posty: 6Verified User

    Czy można zrobić dla B1J-8591A-00? Dzięki.

  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User

    Cześć, Nie mieliśmy jeszcze okazji pracować z ECU B1J-8591A-00. Ten typ ECU będzie wymagał portu dostępu na ECU, zanim będziemy mogli pobrać dane fabryczne. Jeśli Ty lub Twój klient chcielibyście wysłać pocztą ten ECU, powinniśmy być w stanie wysłać go bardzo szybko. (Proces prototypu dla ECU, z którym pracowaliśmy, jest znacznie szybszy niż cały nowy ECU). Muszę podkreślić, że KAŻDY ECU wykorzystywany do tworzenia prototypów musi być magazynem 100%. ECU używane jako prototyp nie może mieć żadnych prób flashowania w ogóle Dzięki, Jason A.

  • feezcoz@outlook.comfeezcoz@outlook.com Posty: 6Verified User

    Cześć, jak mogę odzyskać licencję „55CAF22B”, ponieważ licencja nie jest odpowiednia dla części ecu GT B1J-8591A-00. Już robię flash, ale rower nie może się zacząć .. proszę o pomoc .. Dzięki.


  • kento_ftecukento_ftecu Posty: 776Staff User
    edytowano July 2019

    Spróbuj flashować jeden z pozostałych plików akcji do ECU, aby sprawdzić, czy Twój rower będzie działał. Niestety, dopóki nie otrzymamy ECU do prototypowania, nie będziesz miał pliku zapasowego, który pasowałby do twojego roweru. This is the reason why we have the announcement sticky at the top of the forum that states you must be very careful to ensure that the file you are flashing is specific to your model ECU.

  • feezcoz@outlook.comfeezcoz@outlook.com Posty: 6Verified User

    Hye już wypróbowuje akcje GT, ale rower nie może się zacząć .. czy mogę odzyskać licencję ???

  • kento_ftecukento_ftecu Posty: 776Staff User
    edytowano August 2019

    Przepraszamy, jak podano na stronie licencji, wszystkie zakupy licencji pojedynczej i zbiorczej nie podlegają zwrotowi. Nie możemy zresetować licencji, która nie ma statusu awarii.

  • brunomelo46@gmail.combrunomelo46@gmail.com Posty: 15Verified User

    Jakieś wieści o tym ECU? Nadal nie możesz znaleźć zapasów do wyodrębnienia danych fabrycznych?

  • kento_ftecukento_ftecu Posty: 776Staff User

    Nie, jeszcze nie. Ponieważ znajdujemy się w USA i jest to model Euro, nieco trudniej jest pozyskać całkowicie zapasowy ECU. Jeśli ty lub ktoś, kogo znasz z EU Tracer 900 GT, byłby skłonny wysłać nam całkowicie zapasowy ECU, możemy szybko wykonać prototypowanie i zwrócić go.

  • brunomelo46@gmail.combrunomelo46@gmail.com Posty: 15Verified User

    Zastanawiam się nad zakupem jednego do mojego pojazdu osobistego, jeśli naprawdę mogę go wysłać. Dziękuję za odpowiedź

Zaloguj się lub Zarejestruj, aby skomentować.