פורום תמיכה

פופינג

jkdad212@gmail.comjkdad212@gmail.com הודעות: 6Verified User

עשה את ההבזק והשתמש בקובץ הבלתי מוגבל. התקנתי גם פילטר K&H בזמן שהטנק כבוי. עכשיו אני מקבלת האטה שלא קיבלתי קודם. מחליק M4 בלבד וללא אופנים אחרים מלבד הפילטר החדש. רגיל או שהייתי צריך להשתמש בקובץ המלאי מכיוון שאין לי אגזוז מלא?

הערות

• Navidtourian@hotmail.comNavidtourian@hotmail.com הודעות: 28Verified User

ההאטה מתרחשת אפילו עם ECU במלאי, אבל קשה לשמוע את זה בגלל משתיק/החלקה OEM. עכשיו אתה יכול לשמוע את זה יותר בגלל גם הבזק ECU וגם החלקה על זה פחות מוגבל. אתה יכול להפחית את ה-decel-popping באופן משמעותי על-ידי התקנת צלחות חסימה והשבתת AIS, אך זכור כי הדבר יוביל לנזק לממיר קתילי שעות נוספות. מקווה שזה עוזר.

• jkdad212@gmail.comjkdad212@gmail.com הודעות: 6Verified User

תודה!

זה לא ממש מפריע לי, רק לוודא שזה לא אומר שהאופניים שלי לא פועלים בצורה אופטימלית.

למעשה, רגע... היה לי את אותו החלקה לפני ההבזק ולא קיבלתי את הפיצוץ הזה. קצת, אבל לא ככה.

אני שמח שהמידע עזר. לאחר הבזק ה-ECU, אין הגבלה על AFR ועל ETV, לכן ייתכן שיהיו יותר UHCs. אז כאשר AIS יזריק יותר אוויר יהיה יותר פיצוץ (קופץ)!. זה לא יפגע במנוע, אבל זה יפגע ב-CAT.

בקשר ל"ריצה אופטימלית", אתה יכול להשיג זאת על ידי מכשיר לכוונון אוטומטי (לא בטוח אם FTECU מציעים את זה עבור האופניים שלך), אם הם לא, אז אתה יכול ללכת עם DynoJet autotune או לכוון את זה בחנות הביצועים ( עם זאת אפילו זה לא יהיה 100% אופטימלי, בגלל טמפרטורת האוויר ורמת הלחות בזמן כוונון הדינו)

שוב תודה. ברור שאתה יודע על מה אתה מדבר, אז עוד שאלה. ל-FTECU יש פונקציה שמייבאת מפות דלק PC5. טענתי את המפה שהיא די קרובה לתצורה שלי. עכשיו, כשאני מסובב את המצערת למעל 75% אני יכול להרגיש ירידה בדלק. הכל טוב עד שאני מתקרב למצערת מלאה. די בירידה כדי למנוע מהאופניים להאיץ. יש רעיונות בעניין?

תודה. אני עדיין לומד.... ובכן, אני לא חושב שלאופניים שלך יש ETV אז הם למעשה יפתחו את ה-opens100% כשאתה נותן להם מצערת מלאה, אפילו נניח שיש להם ETV, מאז שהבהבת ב-ECU הוא יפתח את כל דרך, אז זה לא יכול להיות הבעיה זה יהיה מאוד קשה לומר בלי לראות את חיתוך הדלק שייבאת מ-PCV, אבל אני חושב שהבעיה היא במפת הדלק שייבאת איזה מצע יותר דלק שהוא נחוץ יותר סל"ד. האם ניסית רק את הקובץ הבלתי מוגבל כדי לראות אם אותו מצב קורה? פח הדלק של PCV יוצר בעיות, התמודדתי עם מעט בעיות שהייתי צריך להתאים ידנית את חיתוך הדלק ולבסוף הוספתי Autotune או מכוון אקטיבי עם יעד AFR. מכיוון שהבהבת לאחרונה את ה-ECU, אני לא חושב שהבעיה היא ב-CAT, אלא אם כן עבר זמן מה מאז שהבהבת את ה-ECU. מקווה שזה עוזר!

רק פניתי לפני כמה ימים. זו בטח מפת הדלק שהכנסתי היום, כי המצערת לא עשתה זאת קודם. אני כנראה צריך פשוט לחזור ולרכוב על האופניים במקום להתעסק, אבל אני אוהב להתעסק!

כנ"ל כאן....אני גם אוהב להתעסק... אני חושב שהבעיה תיעלם ברגע שתבזק אותה עם קבצים בלתי מוגבלים בלי לייבא מפת דלק מ-PCV. בהצלחה, סעו בטוח ותהנו מהרכיבה👍

היכנס או הירשם כדי להגיב.