Forum wsparcia

Brak odpowiedzi z ECU (hardfail)

gome178@163.comgome178@163.com Posty: 28Verified User
  1. Używam bocznej uprzęży rowerowej, 6-pinowej bocznej uprzęży rowerowej typu 4, flashuj mój rower. kiedy instaluję linię i otwieram klucz, nie mogę uruchomić roweru. instrument panel show error code(err h1)
  2. I try to flash ecu, software show "no reponse"
  3. I restore 34 pin black wire, the bike can start, but still can't flash ecu。
  4. Note: ECU stamped Part Number: 2DR -8591A-20(JP)
  5. Numer części ecu odczytu oprogramowania to 1DR-8591A-00(EU) rwbcCsL3h26qzNbMx2ihFHNbHMVdUIjfs

Komentarze

  • octavio@ftecu.comoctavio@ftecu.com Posty: 191Staff User

    Cześć, ten numer części ECU wymaga 6-pinowej wiązki bocznej roweru typu 11. Ten ECU również nie jest czytelny natywnie. Użyj prawidłowej uprzęży, aby uniknąć uszkodzenia ECU

  • gome178@163.comgome178@163.com Posty: 28Verified User

    Przepraszamy, podałem błędne informacje. Używam 6-pinowej uprzęży rowerowej typu 11. Numer części ECU 2DR-8591A-20 (JP) nie może teraz dostarczyć ftecu? Jeśli podam ten numer części ECU, oprogramowanie wkrótce może to dostarczyć?

  • octavio@ftecu.comoctavio@ftecu.com Posty: 191Staff User

    Cześć, mamy plik dla tego numeru części ECU. Znajduje się w folderze MT09>2014-2020. Jeśli nadal otrzymujesz komunikat o braku odpowiedzi, upewnij się, że wiązka boczna roweru jest prawidłowo zainstalowana i przeprowadź test wiązek 6-pinowych, który znajduje się na stronie głównej forum. Również podczas flashowania za pomocą bocznej uprzęży rowerowej nie musisz niczego odłączać podczas procesu. Po prostu użyj klawisza włączania/wyłączania, gdy zostaniesz o to poproszony. Pozdrowienia

  • gome178@163.comgome178@163.com Posty: 28Verified User

    Cześć, boczna uprząż roweru jest zainstalowana prawidłowo i wykonaj testowy komunikat zwrotny 36 (testowany jest w porządku)。 Nie mogę uruchomić roweru po zainstalowaniu bocznej uprzęży roweru, tablica przyrządów pokazuje kod błędu(err h1). Mogę uruchomić rower po odłączeniu uprzęży 34pin (czarny przewód) 。Pozdrawiam

  • octavio@ftecu.comoctavio@ftecu.com Posty: 191Staff User

    Cześć, Test uprzęży Bike Side jest bardziej konkretnym testem niż test interfejsu. Wygląda na to, że możesz mieć zwarcie po podłączeniu czarnego przewodu. Prześlij mi zdjęcia swoich złączy i instalacji bocznych uprzęży roweru, aby je przejrzeć. Z tyłu i z przodu złączy, a także podłączenia czarnych przewodów proszę. Możesz wysłać je bezpośrednio do mnie. Pozdrowienia

Zaloguj się lub Zarejestruj, aby skomentować.