Forum wsparcia

Błąd podczas flashowania (refreshToken)

xcat@charter.netxcat@charter.net Posty: 10Verified User

Cześć, próbując flashować po raz pierwszy, ciągle otrzymuję błąd, który mówi: odśwież token Używam zestawu do flashowania ławki na 21 zx6r Jason Sprawdź mój lic, upewnij się, że wszystko jest w porządku... dzięki

Komentarze

  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User

    Cześć, czy możesz przesłać mi zrzut ekranu komunikatu o błędzie? Dzięki, Jasonie A.

  • xcat@charter.netxcat@charter.net Posty: 10Verified User

    w System.Windows.Forms.VisualStyles.VisualStyleRenderer.IsCombinationDefined (String className, Int32 part) w System.Windows.Forms.VisualStyles.VisualStyleRenderer..ctor (String className, Int32 part, Int32 state) w FTECU.MainParents.iOHSSs , DrawTreeNodeEventArgs ) w System.Windows.Forms.TreeView.OnDrawNode(DrawTreeNodeEventArgs e) w System.Windows.Forms.TreeView.CustomDraw(Message& m) w System.Windows.Forms.TreeView.WmWindows.m(Message) Forms.TreeView.WndProc(Message&m) w System.Windows.Forms.NativeWindow.Callback(IntPtr hWnd, Int32 msg, IntPtr wparam, IntPtr lparam)

  • xcat@charter.netxcat@charter.net Posty: 10Verified User

    BŁĄD: System.Reflection.TargetInvocationException: Wyjątek został zgłoszony przez cel wywołania. ---> System.NullReferenceException: Odwołanie do obiektu nie jest ustawione na wystąpienie obiektu. w FTECU_Tuning_Suite_Shared.Plugins.APImethods.GenerateMachineSN() w FTECU_Tuning_Suite_Shared.Plugins.PluginBase.Dkbb4kQe9A60Rei5(Ciąg i_chipdesc, ciąg pkey) --- Koniec śledzenia stosu wyjątków wewnętrznych --- w System.RuntimeMethodHandle.InvokeMethod (obiekt docelowy, argumenty Object[], podpis podpisu, konstruktor logiczny) w System.Reflection.RuntimeMethodInfo.UnsafeInvokeInternal(Object obj, Parametry Object[], argumenty Object[] w System.Reflection.RuntimeMethodInfo.Invoke(Object obj, BindingFlags invokeAttr, Binder spinacza, Object[] parametry, kultura CultureInfo) w System.Reflection.MethodBase.Invoke(Object obj, Object[ ]) w FTECU_Tuning_Suite_Shared.Plugins.PluginRunner.L9fFqg7NYOUaxCkNI1w(Obiekt , Obiekt , Obiekt ) w FTECU_Tuning_Suite_Shared.Plugins.PluginRunner .CreatePluginResult(PluginFlashDialog pfd, String AssemblyQualifiedTypeName, String chipn, String i_chipdesc, String chiphndl, String i_email, String i_pass, String i_ClientId, String i_ClientSecret, String i_accesstoken, String i_accesscryptor, String i_expre)

  • xcat@charter.netxcat@charter.net Posty: 10Verified User

    wszelkie przemyślenia na temat tego, co jest przyczyną tego błędu. wszelka pomoc będzie mile widziana. odkąd kupiłem tę lampę stołową z grobów, to jest błąd, który otrzymuję, nigdy nie musiałem flashować mojego ecu..

  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User

    Cześć, czy możesz spróbować zmienić język z powrotem na angielski i migać, aby sprawdzić, czy wyświetla błąd? Dzięki, Jasonie A.

  • xcat@charter.netxcat@charter.net Posty: 10Verified User

    OK BENCH SIDE FLASHING ECU #21175-1396 JEDNA RZECZ MOJEJ ECU NIE JEST WYMIENIONE JEST OPROGRAMOWANIEM, NIGDY NIE ODCZYTAJ GO W KONTROLI LICENCJI W ZAKŁADCE UŻYTKOWNIKA

  • xcat@charter.netxcat@charter.net Posty: 10Verified User

    wszystko jest po angielsku, jak to zmienić

  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User

    Cześć, Twój numer części ECU jest wymieniony w oprogramowaniu. Nie martw się zakresem lat wymienionym w pliku, który jest tylko ogólną klasyfikacją, schodzisz z numeru części ECU. Na zrzucie ekranu z komunikatem o błędzie pojawiło się pole „ok” w obcym języku, co skłoniło mnie do przyjęcia, że zmieniłeś preferencje językowe systemu. W którym momencie procesu flashowania pojawia się ten błąd? Dzięki, Jasonie A.

  • xcat@charter.netxcat@charter.net Posty: 10Verified User

    Cześć Jason, podłączam wszystko, wyświetlam plik zapasowy 21175-1396, a następnie klikam na pisz do ecu, po tym jest napisane przesyłanie obrazu ECU, potem jest napisane ładowanie modułu, około minuty potem otrzymuję ten duży komunikat o błędzie, kiedy klikam OK w oknie komunikatu o błędzie, a następnie pojawia się nieoczekiwany błąd podczas ładowania biblioteki DLL.... JEDNA RZECZ w oprogramowaniu do strojenia idę do interfejsu testowego otrzymuję dziwne liczby, tylko wtyczka kabla dostaję 7 37 przesuwam kabel dookoła dostaję 6 7 37 i czasami dostaję 7 27 37 kiedy podłączam do niego zasilanie otrzymuję 7 27 37 kiedy wszystko jest podłączone do mojego ecu i gotowe do flashowania dostaję 6 26 36 Zestaw do flashowania ławki. DZIĘKUJĘ..JON

  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User

    Cześć, prześlij mi zrzut ekranu z komunikatem „Błąd ładowania biblioteki DLL...” Podczas migania ławki zacznij od wszystkiego, co jest podłączone, z wyjątkiem zasilania do wiązki ławki. Gdy powie ci, aby podłączyć uprząż lub kluczyk, po prostu podłącz zasilanie. Jeśli powie Ci, aby odłączyć uprząż lub wyłączyć kluczyk, po prostu odłącz zasilanie. Dzięki, Jasonie A.

  • xcat@charter.netxcat@charter.net Posty: 10Verified User

    Cześć Jason, żeby cię poinformować, że zmieniłem okno na 10 i wszystko jest teraz w porządku.. FTECU jest na najwyższym poziomie jeśli chodzi o flashowanie ecu i bardzo dziękuję za wszystkie ps wsparcia, czy możesz wysłać mi kilka naklejek, proszę. KUPA ŚMIECHU.........

  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User

    Cześć, cieszę się, że wszystko działa teraz dobrze! Nie wiedziałem, że masz system Windows 11, który widziałem, który powoduje kilka dziwnych problemów, więc dobrze jest wiedzieć, że teraz działa. Wyślę ci kilka naklejek! Dzięki, Jasonie A.

Zaloguj się lub Zarejestruj, aby skomentować.