פורום תמיכה

ערכת Ninja Quickshift Ninja 400 - עליך להשתמש בקובץ חדש כדי לאפשר QS

kento_ftecukento_ftecu הודעות: 776Staff User
נערך August 2020 in 850

לאלו מכם שרכשו את ערכת Ninja 400 QS, PLEASE NOTE: You must use a new file to enable the QS. אינכם יכולים פשוט לקחת את הקובץ הקיים שלכם ולאפשר את תכונת QS ולהבהב אותו; תקבל הודעת שגיאה "תמונה לא חוקית של ECU". עליך להעתיק כל שינוי במפות / תכונות מהקבצים הקודמים שלך לקובץ חדש לגמרי (לחץ על הקובץ התואם למספר החלק של ה- ECU שלך ממסד הנתונים כדי לפתוח קובץ חדש, ואז לחץ לחיצה ימנית על "COPY" בצומת המפות הספציפי. מהקובץ הקודם שלך, ואז לחץ באמצעות לחצן העכבר הימני על "PASTE" על צומת המפות של הקובץ החדש), הפעל את תכונת ה- QS ואז פלאש את הקובץ החדש ל- ECU שלך.

הערות

• fz5281169@gmail.comfz5281169@gmail.com הודעות: 1Verified User

באיזה קובץ יש את התכונה QS? או היכן נמצאת תכונת ה- QS בקובץ?

• kento_ftecukento_ftecu הודעות: 776Staff User

תכונת ה- QS ממוקמת בתיקיית ECU Modules של הקובץ. כל הקבצים (למעט קבצי 1377 ו- 1332REV MotoAmerica) כוללים את תכונת QS.

• fernandobianco55@hotmail.comfernandobianco55@hotmail.com הודעות: 5Verified User

זה עתה התקנתי את חבילת הכוונון של FTECU במחשב שלי והסתכלתי על התמונה הבלתי מוגבלת עבור הנינג'ה 400 2020. עדיין לא הבזקתי את ה-ECU שלי מאז שחיפשתי את ה-QS, אבל אין אפשרות QS תחת מודול ECU. האם אני צריך להבהב את האופניים שלי פעם אחת ואז להעתיק את זה לקובץ חדש כדי לקבל את אפשרות QS?? כמו כן, אני יודע שאתם עובדים על אפשרות מגביל Rev, האם תעבדו על תיקון יחס העברה/מד מהירות בעתיד הקרוב? אם כן מה ה-ETA עבור פונקציות אלו. תודה

• jason@ftecu.comjason@ftecu.com הודעות: 1,071Staff User
    נערך December 2021

היי, איזה מספר חלק הוא ה-ECU שלך? פונקציית Rev Limit היא משהו שייגעו בו בעתיד. תיקון מהירות אין לנו תוכניות לגעת בו. תודה, ג'ייסון א.

• fernandobianco55@hotmail.comfernandobianco55@hotmail.com הודעות: 5Verified User

ג'ייסון, מספר החלק של ה-ECU שלי הוא 1332 ותודה על התשובה לשאלות האחרות שלי, חבל שאתה לא מתכנן את תיקון הספידו.

נערך December 2021

היי, אם אתה משתמש בקובץ 2018 עבור מספר החלק שלך, תהיה לו אפשרות Quickshifter. קובץ 2020 אינו מכיל את האפשרות אבל קובץ 2018 זה יעבוד ללא בעיה. תודה, ג'ייסון א.

אז עבור ה-QS, זו רק אפשרות ההפעלה/כיבוי. אנחנו לא יכולים להתאים רגישות או תזמון??

היי, זה נכון. יש לך בעיות עם זה? תודה, ג'ייסון א.

כן, יש לי בעיות עם זה. אני רוצה להוסיף כמה מאות שניות כדי להפוך את ההילוך לחלק יותר. כרגע זה מרגיש כאילו הוא מהיר מדי ואני יכול להרגיש את ההילוך מתחכך\שוחק כשאני מעביר בסל"ד גבוה.

• mike@ftecu.commike@ftecu.com הודעות: 178Staff User

אם תשלח לי דוא"ל אני אבצע התאמות בקובץ שלך.

היי מייק, איך אני שולח לך מייל? ניסיתי ללחוץ על שם המשתמש שלך אבל זה לא נותן לי את האפשרות הזו. אני יודע שעכשיו יש אפשרות להתאים את התזמון של ה-QS, אבל הבעיה שיש לי היא שה-ECU שלי הבהב עם מפת נורטון והמפה הזו מוגנת, אז אני לא יכול לשנות אותה. האם תוכל לעשות זאת ולשנות את התזמון ב-QS שלי? בנוסף אני מסתכל על ערכת QS באתר האינטרנט והם אומרים שמשיכה אדום/צהוב וכחול ירוק דוחפים, אבל החוטים שלי כחולים/ירוקים ושחור כחול. איזה מהם הוא משיכה מול דחיפה.

• mike@ftecu.commike@ftecu.com הודעות: 178Staff User

שלום כחול/ירוק זה דחיפה. אם הייתם עושים את זה והמפה נעולה, תצטרכו לגרום להם לבצע את ההתאמות עבורכם. מִיקרוֹפוֹן

היכנס או הירשם כדי להגיב.