Forum wsparcia

Ładowanie ... NA ZAWSZE !!!!!!!!!

Przeczytałem wszystkie twoje posty… Zrobiłem wszystko, co zasugerowałeś… Ale nie mogę otworzyć pakietu tuningowego… Próbuję go pobrać i wyświetla się tylko komunikat „ładowanie”… Odinstalowałem go, ponownie zainstalowałem, zrestartowałem komputer, gotowe to wszystko… ale nic, co zrobiłem, nie działa… Nie mogę załadować zestawu do strojenia… Nie mogę użyć programu do strojenia… Proszę o pomoc

Komentarze

  • kento_ftecukento_ftecu Posty: 776Staff User

    Wyłącz całe oprogramowanie antywirusowe na komputerze, odinstaluj istniejący pakiet Tuning Suite, a następnie pobierz ponownie i spróbuj ponownie. Jeśli zawieszanie się nadal występuje, odinstaluj i spróbuj pobrać z innej lokalizacji (adresu IP).

  • andrewcox945@gmail.comandrewcox945@gmail.com Posty: 4Verified User

    Próbowałem wszystkiego, co poleciliście, nawet wyłączając program antywirusowy i dla mnie nadal nie działa

  • patr@rocketrally.compatr@rocketrally.com Posty: 2Verified User

    mój robi dokładnie to samo. działało aż kilka dni temu go uruchomiłem (może ściągnął nową wersję ??). utknął na ekranie wczytywania, ponownie uruchamiany wiele razy, ponownie instalowany itp. używany holowanie w porządku .. bez antywirusa, wszystkie inne uruchomione programy sieciowe

  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User
    edytowano May 2021

    Cześć, czy kiedy próbujesz załadować oprogramowanie, masz podłączony kabel USB do transmisji danych? Dzięki, Jason A.

  • sradcliffe1987@gmail.comsradcliffe1987@gmail.com Posty: 2Verified User

    Nie

  • sradcliffe1987@gmail.comsradcliffe1987@gmail.com Posty: 2Verified User

    nie mogę pobrać, mówi tylko, że ładowanie na zawsze próbowałem 2 różne programy antywirusowe wyłączające laptopa dozwolone przez zaporę ogniową po prostu otrzymuj tylko przewijanie zielonego paska z napisem ładowanie

  • patr@rocketrally.compatr@rocketrally.com Posty: 2Verified User

    chciałem tylko podziękować za znalezienie rozwiązania - podłączenie kabla USB pozwoliło na uruchomienie. to sprawiło, że wyrywałem sobie włosy na kilka dni.

  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User

    👍️

Zaloguj się lub Zarejestruj, aby skomentować.