Forum wsparcia

07 Problem z bezczynnością Yamaha R1 po flashowaniu FTECU

Hotboy_pro@yahoo.comHotboy_pro@yahoo.com Posty: 2Verified User

Witam, kupiłem ten zestaw flash FTECU z nadzieją na uzyskanie wsparcia. Produkt jest świetny, ale wysłałem e-mail z prośbą o wsparcie i nikt nie odpowiada na ten konkretny problem. Potrzebuję tylko wyjaśnienia, więc pomyślałem, że opublikuję tutaj, aby uzyskać szybszą odpowiedź. Mój R1 dostał rurkę typu cat-del y, wsuwany podwójny wydech, czujnik O2 usunięty, system wydechowy usunięty i zawór wydechowy usunięty z głowicy OEM. Wszystkie odpowiednie ustawienia są ustawione, a lampa błyskowa jest dobra (plik: nieograniczony-21). Pomyślałem, że przy swobodnym przepływie głowicy motocykl będzie wymagał regulacji paliwa. Rower dobrze się uruchamia i dobrze pracuje na biegu jałowym, gdy jest zimny. Po rozgrzaniu bieg jałowy staje się nieregularny (sprężysty) między 900-1200 obr./min. Sięgnąłem do tunera i zalecono mi dolać więcej paliwa, ponieważ motocykl jest trochę chudy na biegu jałowym. Moje pytanie brzmi, na którą mapę lub mapy muszę spojrzeć, aby wygładzić bezczynność? Twoja pomoc jest bardzo ceniona. Dzięki!

Komentarze

  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User

    Cześć, dwa razy odpowiedziałem na Twój e-mail, może nigdy nie dostałeś moich wiadomości lub trafiły do Twojego folderu ze spamem. Oto moja odpowiedź na wasze e-maile: 1: Gdzie rower działa na chudym? Na biegu jałowym, na pełnym gazie, na częściowym gazie? 2: Podnieś liczby w tabeli ECT vs RPM Idle Speed. Możesz spróbować dodać trochę paliwa w tabelach MAP vs RPM, jeśli zmiany ECT vs RPM nie przyniosą pożądanego rezultatu. 3: Sugerowałbym dodanie mapy paliwa na PC, jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś, żeby zobaczyć, czy to pomaga. Jeśli to nie pomoże, wróć do ręcznego strojenia. Dzięki, Jason A.

  • Hotboy_pro@yahoo.comHotboy_pro@yahoo.com Posty: 2Verified User

    Nie sprawdzałem skrzynki ze spamem, ale bardzo doceniam szybką odpowiedź. Biegnie chudy na biegu jałowym. Spróbuję twoich rekomendacji, kiedy wrócę do domu. Dzięki!

  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User

    Cześć, OK, jeśli jest chudy na biegu jałowym, zdecydowanie dodałbym trochę paliwa do całej tablicy w naszej tabeli MAP vs TPS. Upewnij się, że łączysz wszystkie cylindry razem. Nadal możesz podbić swoje liczby w tabeli ECT vs RPM. Dzięki, Jason A.

Zaloguj się lub Zarejestruj, aby skomentować.