Forum wsparcia

Błąd Ecu brak odpowiedzi na Yamaha R1 2019

HI Mam problem z numerem ecu R1 2019 BX4-8591A-30 (UE °. Gdy chcę napisać na ECU, po kilku sekundach pojawia się komunikat o błędzie Ecu bez odpowiedzi. Ale problem polega na tym, że rower wypada na desce rozdzielczej coś w rodzaju Ecu nie instaluje się Możesz znaleźć zdjęcie deski rozdzielczej z podłączonym ECu

Komentarze

  • kento_ftecukento_ftecu Posty: 776Staff User

    Komunikat „Błąd braku odpowiedzi” oznacza, że masz problem z połączeniem sprzętowym, który uniemożliwia komunikację oprogramowania z ECU. Czy używasz uprzęży po stronie roweru (uprzęży, która podłącza się do złącza ECU w motocyklu)? Jeśli tak, zapoznaj się z przyklejonym postem na stronie głównej zatytułowanym „Uwaga: test sprzętu dla 6-stykowych pasów po stronie roweru ...”

  • jlwoody@live.comjlwoody@live.com Posty: 4Verified User

    Cześć Kent, nie byłem pewien, gdzie napisać mój problem lub rozpocząć rozmowę, ale mam problem z pisaniem do mojego Ecu. Używam uprzęży i nie mam tekstu, a wszystko działa, ale kiedy próbuję napisać do Ecu, tak się dzieje ( patrz zdjęcia) wcześniej sflashowałem mojego Ecu za pomocą tej samej uprzęży

  • jlwoody@live.comjlwoody@live.com Posty: 4Verified User

    Moje zdjęcia nie zostaną przesłane, ale powiedzą „nieautoryzowany dostęp”, a także pozostanie: „zgłoszenie błędu”

  • g.antoninho@hotmail.comg.antoninho@hotmail.com Posty: 5Verified User

    spróbuj kabla lan

  • tiagocarvalho9788@gmail.comtiagocarvalho9788@gmail.com Posty: 2Verified User

    Mam w tej chwili skrajnie ten sam problem z tym samym ecu .. Kreska pojawia się jak na foto

    Czy ktoś ma rozwiązanie? W tej chwili ecu nie działa nawet jeśli odłączysz od strony wiązki

  • tiagocarvalho9788@gmail.comtiagocarvalho9788@gmail.com Posty: 2Verified User


  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User

    Cześć, to dlatego, że nie udało Ci się flashować ECU. Prosimy o ponowne przesłanie ECU. Dzięki, Jason A.

Zaloguj się lub Zarejestruj, aby skomentować.