פורום תמיכה

האם הבלגר האוטומטי תוקן בדגם הקנדי

fz10fz10 הודעות: 10Verified User

ישנם מספר דיווחים בפורום fz10 של הבלפר האוטומטי שאינו עובד על המודל הקנדי (כולל שלי). האם זה תוקן?

הערות

• jason@ftecu.comjason@ftecu.com הודעות: 1,071Staff User

היי, אני אצטרך לקבל מידע נוסף ותמונות ממך שיעזרו לך. מה מספר החלק שלך ב- ECU? איזה מספר חלק של קובץ נמצא באופניים שלך? מי הבזיק ב- ECU? איזה רתמה אוטומטית יש לך? אתה יכול לשלוח לי כמה תמונות שלו כולל תמונה של מספר החלק על התווית הלבנה? האם יש לך את הגדרת החיישן היחיד או את הגדרת החיישן הכפול של בית הספר הישן? האם ה- Quickshift עדיין עובד בסדר? האם אתה מנהל משמרת GP או משמרת רגילה? אתה יכול לשלוח לי כמה תמונות של הגדרת קישור המשמרת שלך? כמו כן תמונות היכן מחברים את תקעי חיישן ההחלפה לרתמה. תודה, ג'ייסון א.

• fz10fz10 הודעות: 10Verified User
    נערך March 2021

זה הנושא (פורסם על ידי 2wheeldynoworks): "לגיליון אין שום קשר למיפוי שלנו, מכיוון שכעת שכפלנו את אותה גיליון ללקוח קנדי אחר עם מיפוי מלאי לחלוטין. פנינו ל- FTECU כעת מספר פעמים בנושא. נראה שזה ספציפי למספרים הסידוריים הקנדיים בלבד, ורק כאשר המצלמה האוטומטית מופעלת באמצעות תוכנת FTECU. נראה שהנושאים סובבים סביב שינויים במתח התייחסות של חיישן מיקום ההילוכים לעומת ה- ECU הקנדי לעומת ה- ECU של ארה"ב / האיחוד האירופי. הם אנחנו עדיין עובדים על תיקון, אחרון ששמענו. -2WDW "

היי, אני צריך לבדוק את זה ולבדוק אם הבעיה עדיין קיימת. בינתיים אנא ענה על שאלותיי כדי שאוכל לראות כיצד לעזור לך. תודה, ג'ייסון א.

מה מספר החלק שלך ב- ECU? B67-8591A-20 (CAN) StockECU איזה מספר חלק לקובץ נמצא באופניים שלך? זה המודל הקנדי מי הבזיק את ה- ECU? עשיתי עם מיפוי 2dynoworks איזה רתמה אוטומטית יש לך? אתה יכול לשלוח לי כמה תמונות שלו כולל תמונה של מספר החלק על התווית הלבנה? יש לי את הרתמה האוטובליפ הקנדית. אני אשיג את המספר והתמונות בעוד כמה ימים. האם יש לך את הגדרת החיישן היחיד או את הגדרת החיישן הכפול של בית הספר הישן? רווק האם הקוויקס שיפט עדיין עובד בסדר? מטומטם אבל עובד האם אתה מנהל משמרת רופאה או משמרת רגילה? משמרת סטנדרטית

האם זה נפתר?

היי, האם אי פעם צירפת את התמונות ואת המספרים מהכבלים? לא ראיתי אותם כאן אלא אם כן שלחת לי אותם בדוא"ל ישירות? אם לא עשית זאת, אנא שלח לי את הדוא"ל ישירות מכיוון שקל לי יותר לראות ולהשיב. תודה, ג'ייסון א.

נערך March 2021

האם הייתה התקדמות כלשהי בתיקון הבעיה?

• mike@ftecu.commike@ftecu.com הודעות: 178Staff User

היי, התיקון הוא למדוד את המתח מחיישן מיקום ההילוך בכל הילוך כולל ניטרלי ולשלוח אלינו את התוצאות ואת תמונת המפה להתאמה. הבעיה היא שיש הרבה שונות במתח מהחיישן ויש להתאים אותו במפה.

מדהים, האם יש תמונות או סרטונים של החיווט כדי להראות לאן בדיוק לחבר את מד הוולט?

נערך August 2023

שלחתי אימייל עם המתח והמפה שלי אל sales@ftecu.com מתח: 1 - 4.23 N - 3.88 2 - 3.53 3 - 2.83 4 - 2.12 5 - 1.42 6 - 0.72

• todd@ftecu.comtodd@ftecu.com הודעות: 102Staff User

אימייל התקבל. אני אוסיף את זה לשאלת המו"פ.

בגלל שמעולם לא קיבלתי הוראות כיצד להוציא את המתח כראוי ממחלף ההילוכים, השתמשתי במד מתח חוטי כדי לנסות לקבל את הנתונים. הערכים הם הפוכים. השתמשתי כעת בתוכנת ftecu עם האופניים מחוברים וקיבלתי את הערכים הבאים ב"קובץ הנתונים" אלו הם מספרי המתח הנכונים: 1 - .76 N - 1.12 2 - 1.47 3 - 2.19 4 - 2.91 5 - 3.63 6 - 4.35

• todd@ftecu.comtodd@ftecu.com הודעות: 102Staff User

תודה.

היכנס או הירשם כדי להגיב.