Forum wsparcia

Czy auto blipper zostało naprawione w modelu kanadyjskim

fz10fz10 Posty: 10Verified User

Na forum fz10 jest wiele doniesień o tym, że auto blipper nie działa na modelu kanadyjskim (w tym mój). Czy zostało to naprawione?

Komentarze

  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User

    Cześć, potrzebuję więcej informacji i zdjęć, które pomogą Ci. Jaki jest twój numer części ECU? Jaki numer części pliku znajduje się w Twoim rowerze? Kto błysnął ECU? Którą uprząż Autoblip posiadasz? Czy możesz przesłać mi kilka jego zdjęć, w tym zdjęcie numeru części na białej etykiecie? Czy masz konfigurację z jednym czujnikiem czy starą szkołę z dwoma czujnikami? Czy szybka zmiana nadal działa dobrze? Prowadzisz zmianę lekarza rodzinnego czy standardową? Czy możesz przesłać mi kilka zdjęć konfiguracji mechanizmu zmiany biegów? Również zdjęcia pokazujące, gdzie wtyczki czujnika zmiany biegów są podłączone do wiązki. Dzięki, Jason A.

  • fz10fz10 Posty: 10Verified User
    edytowano March 2021

    To jest ten problem (opublikowany przez 2wheeldynoworks): „Problem nie ma nic wspólnego z naszym mapowaniem, ponieważ teraz zreplikowaliśmy ten sam problem dla innego kanadyjskiego klienta z kompletnym mapowaniem zapasów. Skontaktowaliśmy się w tej sprawie wiele razy z FTECU Wydaje się, że jest to specyficzne TYLKO dla kanadyjskich numerów seryjnych i występuje TYLKO, gdy Autoblipper jest włączony przez oprogramowanie FTECU. Wygląda na to, że problem dotyczy wahań napięcia odniesienia czujnika położenia przekładni z ECU w Kanadzie w porównaniu z ECU w USA / UE. Ostatnio słyszeliśmy, że wciąż pracujemy nad rozwiązaniem. -2WDW "

  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User

    Cześć, muszę się temu przyjrzeć i sprawdzić, czy problem nadal istnieje. W międzyczasie odpowiedz na moje pytania, abym mógł Ci pomóc. Dzięki, Jason A.

  • fz10fz10 Posty: 10Verified User

    Jaki jest twój numer części ECU? B67-8591A-20 (CAN) StockECU Jaki numer części pliku znajduje się w Twoim rowerze? To kanadyjski model, który błysnął ECU? Zrobiłem z mapowaniem 2dynoworks. Którą uprząż Autoblip posiadasz? Czy możesz przesłać mi kilka jego zdjęć, w tym zdjęcie numeru części na białej etykiecie? Posiadam uprząż Canadian Autoblip. Numer i zdjęcia dostanę za kilka dni. Czy masz konfigurację z jednym czujnikiem czy starą szkołę z dwoma czujnikami? Pojedynczy Czy szybka zmiana nadal działa dobrze? Szarpanie, ale działa Czy prowadzisz zmianę GP czy standardową? Zmiana standardowa

  • fz10fz10 Posty: 10Verified User

    Czy to zostało rozwiązane?

  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User

    Cześć, czy zdarzyło Ci się dołączyć te zdjęcia i numery z kabli? Nie widziałem ich tutaj, chyba że wysłałeś je bezpośrednio do mnie? Jeśli nie, prześlij to bezpośrednio do mnie, ponieważ łatwiej jest mi zobaczyć i odpowiedzieć. Dzięki, Jason A.

  • fz10fz10 Posty: 10Verified User
    edytowano March 2021
  • fz10fz10 Posty: 10Verified User

    Czy poczyniono jakieś postępy w rozwiązaniu tego problemu?

  • mike@ftecu.commike@ftecu.com Posty: 178Staff User

    Cześć, Naprawa polega na zmierzeniu napięcia z czujnika położenia biegu na każdym biegu, w tym na biegu jałowym, i przesłaniu nam wyników oraz obrazu mapy pocztą e-mail w celu dostosowania. Problem polega na tym, że napięcie z czujnika jest bardzo zróżnicowane i należy je dostosować na mapie.

  • fz10fz10 Posty: 10Verified User

    Niesamowite, czy są jakieś zdjęcia lub filmy przedstawiające okablowanie, które pokazują, gdzie dokładnie podłączyć woltomierz?

  • fz10fz10 Posty: 10Verified User
    edytowano August 2023

    Wysłałem wiadomość e-mail z napięciem i moją mapą na adres sales@ftecu.com napięcie: 1 - 4,23 N - 3,88 2 - 3,53 3 - 2,83 4 - 2,12 5 - 1,42 6 - 0,72

  • todd@ftecu.comtodd@ftecu.com Posty: 102Staff User

    Otrzymano e-mail. Dodam to do pytania dotyczącego badań i rozwoju.

  • fz10fz10 Posty: 10Verified User

    Ponieważ nigdy nie otrzymałem instrukcji, jak prawidłowo uzyskać napięcie z dźwigni zmiany biegów, użyłem przewodowego woltomierza, aby spróbować uzyskać dane. Wartości są odwrotne. Użyłem teraz oprogramowania ftecu z podłączonym rowerem i otrzymałem następujące wartości w „pliku danych”. Oto prawidłowe wartości napięcia: 1 – 0,76 N – 1,12 2 – 1,47 3 – 2,19 4 – 2,91 5 - 3,63 6 - 4,35

  • todd@ftecu.comtodd@ftecu.com Posty: 102Staff User

    Dziękuję.

Zaloguj się lub Zarejestruj, aby skomentować.