פורום תמיכה

2017-19 ימאהה R6 Active Tune Data Link ECU מהבהב

adrian27sabau@gmail.comadrian27sabau@gmail.com הודעות: 11Verified User

היי, קניתי Yamaha R6 Active Tune Data Link ECU Flashing Bundle 2017-19, והייתי רוצה להפעיל את הרישיון עבור ה- ECU הראשון שלי ואינני מסוגל לעשות זאת. אתה יכול לעזור לי? תודה רבה לך!

הערות

• jason@ftecu.comjason@ftecu.com הודעות: 1,071Staff User

היי, אני רואה שכבר רשמת את כבל ה- USB שלך. עם איזה חלק אתה מתקשה? תודה, ג'ייסון א.

• adrian27sabau@gmail.comadrian27sabau@gmail.com הודעות: 11Verified User

היי, קודם כל אני משתמש בערכת הבזק מהספסל, ניסיתי לקרוא את ה- ECU אבל לא הצלחתי, אבל אז אני מבין שזה לא אפשרי ב- ECU זה. עכשיו הבזקתי את ה- Ecu עם אחת המפות מהקבצים שהמשתמש שיתף באמצעות הפעלת ערכת המנגינה הפעילה, אך היא ממשיכה להחשיב אפשרות זו כאילו אין לי רישיון לכך. כיצד אוכל להפעיל את רישיון Active Tune שלי? תודה אדריאן

היי, האם יש לך גם מכשיר אוטומטי על האופניים האלה או סתם מכוון פעיל? תודה, ג'ייסון א.

היי, כן יש לי גם מכשיר אוטומטי. תודה אדריאן

היי, תודה על המידע הזה. האם הקלדת את קוד ההפעלה מכרטיס הגרוד שלך באתר שלנו עדיין עבור ActiveTune זה? תודה, ג'ייסון א.

היי, לא קיבלתי כרטיס גירוד ב- Yamaha R6 אקטיבי מנגינה אקטיבי מהבהב של Ecu מהבהב 2017-19, תפרים מכשפות מוזרים באותה עת מאז זה מוצג בסל הקניות, אבל חשבתי שאפעיל כמו הרתמה המהבהבת. מה האפשרויות שלי עכשיו? תודה אדריאן

היי, מסתכל על הרשומות שלנו אני יכול לראות את הקוד שהיה אמור להיות עם הערכה שלך. הוספתי אותו ישירות לחשבונך. עכשיו אתה יכול להפעיל את ActiveTune ולא אמורה להיות שום בעיה להבהב את זה. תודה, ג'ייסון א.

היי, תודה רבה! אדריאן

היכנס או הירשם כדי להגיב.