Forum wsparcia

Problem z pobieraniem i instalowaniem najnowszego pakietu Tuning Suite 2.5.8.0

jeff_cjeff_c Posty: 13Verified User

Uruchomiłem pakiet Tuning Suite i zaczął wykonywać automatyczną aktualizację do wersji 2.5.8.0., Ale proces zawiesił się na 90%. Po odczekaniu kilku minut zabiłem zadanie i odinstalowałem oprogramowanie. Uruchomiono ponownie, a następnie uruchomiono plik setup.exe, ale przy około 94% pojawia się komunikat o błędzie „Nie można pobrać i zainstalować aplikacji”. Uruchomienie go kilka razy spowodowało ten sam komunikat o błędzie, po czym ostatecznie zmieniło się `` Nie można pobrać manifestu. Błąd: manifest aplikacji zawiera inny obliczony skrót niż określony lub w ogóle nie został określony. '

Komentarze

  • kento_ftecukento_ftecu Posty: 776Staff User

    Cześć, Przepraszamy za problemy, nasz zespół programistów naprawia problem. Powinien wkrótce go uruchomić.

  • jeff_cjeff_c Posty: 13Verified User

    Jest teraz w stanie zaktualizować do wersji 2.5.8.6, ale zawiesza się po zalogowaniu. Główne okno FTECU nigdy się nie pojawia.

  • tilen7@gmail.comtilen7@gmail.com Posty: 1Verified User
    edytowano November 2020


  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User

    Cześć, w tej chwili najnowsza wersja to 2.5.8.8. Jesteś na tym? Dzięki, Jason A.

  • Witam, zainstalowałem ostatnią wersję oprogramowania i nie mogę się teraz zalogować na swoje konto. Aplikacja po wprowadzeniu poświadczeń zawiesza się i nie można jej już obsługiwać. Jeśli zakończę ten proces, kolejne próby logowania zakończą się niepowodzeniem, wskazując na problemy z połączeniem lub nieprawidłową nazwę użytkownika lub hasło ... Próbowałem już odinstalować, zrestartować komputer i ponownie zainstalować oprogramowanie bez zmiany sytuacji. Co jeszcze mogę zrobić? Dzięki, Massimiliano

  • jeff_cjeff_c Posty: 13Verified User

    Jason, tak, jest teraz na 2.5.8.8, ale dziwne jest to, że mam go zainstalowanego na kilku różnych komputerach, ale aplikacja działa teraz poprawnie tylko na 2 z nich. Jeden z nich to komputer stacjonarny z systemem Windows 7, a drugi to laptop z systemem Windows 10 (2004). Przed wersją 2.5.8.0 wszystkie działały. Na innych komputerach (maszyna wirtualna z systemem Windows 10 2004 i pulpit Windows 10 LTSC) dzieje się tak, jak opisuje Massimiliano - po wprowadzeniu poświadczeń pasek postępu aplikacji porusza się, ale nic się nie dzieje. Jedynym sposobem na zamknięcie jest zabicie go za pomocą Menedżera zadań. Po ponownym uruchomieniu ponownie monituje o poświadczenia, ale dzieje się to samo. Jednak co kilka prób wyświetli okno dialogowe Alert z komunikatem „Niepowodzenie: sprawdź połączenie internetowe”, a następnie ponownie poprosi o podanie poświadczeń. Ale Tuning Suite nigdy nie otwiera się pomyślnie na tych konkretnych maszynach. Widzę, że aplikacja nawiązuje połączenie z 2 różnymi adresami IP, nawet jeśli wyświetla błąd „sprawdź połączenie internetowe”. Zrobiłem czyste instalacje na wszystkich z nich, więc nie jestem pewien, dlaczego to działa na niektórych, a na innych nie. Na szczęście 2 maszyny, na których pracuje oprogramowanie, to te, których faktycznie używam do flashowania (głównie pulpit Win 7).

  • jeff_cjeff_c Posty: 13Verified User

    Znalazłem rozwiązanie. Zdałem sobie sprawę, że nigdy nie podłączałem kabla USB Data Link do komputerów, na którym najnowszy Tuning Suite nie działał (nigdy nie musiałem, ponieważ używałem oprogramowania tylko do edycji map i zawsze działało). Więc podłączyłem łącze danych do komputerów, uruchomiłem oprogramowanie, a następnie zaakceptowałem logowanie. Następnie program Tuning Suite można było otworzyć bez obecności kabla.

  • office@stc-group.atoffice@stc-group.at Posty: 1Verified User
    edytowano March 2022

    Cześć! dawno nie otwieram, połóż teraz ten problem, kto może pomóc

  • octavio@ftecu.comoctavio@ftecu.com Posty: 191Staff User

    Cześć, nadal masz problemy? Na co też tutaj patrzę? Czy próbujesz pobrać oprogramowanie na swój komputer? Pozdrowienia

Zaloguj się lub Zarejestruj, aby skomentować.