Forum wsparcia

Import paliwa na PC

jtingram@msn.comjtingram@msn.com Posty: 39Verified User

Nie mogę uruchomić importu paliwa z komputera. Ciągle otrzymuję błąd „Znaleziono nieprawidłowe dane osi X”.

Komentarze

  • kento_ftecukento_ftecu Posty: 776Staff User

    Plik PC jest uszkodzony, dlatego pojawia się komunikat o błędzie.

  • jtingram@msn.comjtingram@msn.com Posty: 39Verified User

    Wypróbowałem 4 różne mapy komputera i 3 różne obrazy, to samo. Jak to naprawić?

  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User

    Cześć, Coś się stało w miejscu, w którym import paliwa do komputera przestał działać. Nie jestem pewien, jak to się stało, ale naprawiłem to dla Ciebie. Dzięki, Jason A.

  • jtingram@msn.comjtingram@msn.com Posty: 39Verified User

    Nic się nie zmieniło po mojej stronie, wciąż robiąc dokładnie to samo.

  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User

    Cześć, musisz ponownie uruchomić oprogramowanie i rozpocząć od zupełnie nowego pliku z oprogramowania pakietu tuningowego, aby uzyskać poprawkę. Dzięki, Jason A.

  • jtingram@msn.comjtingram@msn.com Posty: 39Verified User

    Nadal nie działa. Miałem przyjaciela, który wypróbował to na swoim komputerze i dla niego to też nie działa. Powiedział mi, żebym po prostu skopiował i wkleił mapę komputera i zastosował ją w ten sposób. Wolałbym, żeby działało tak, jak powinno.

  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User

    Cześć, jakiego pliku z numerem części używasz? Dzięki, Jason A.

  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User

    Cześć, właśnie przetestowałem to ponownie z plikiem 2S3-8591A-00 i znowu zadziałało bez problemu. Zacząłem od pliku zapasowego i pobrałem mapę paliwa na komputer ze strony internetowej Dynojets. Dzięki, Jason A.

  • jtingram@msn.comjtingram@msn.com Posty: 39Verified User

    Wszystkie amerykańskie wersje nieograniczone i dostępne w magazynie. Nie mogę użyć ogólnej lampy błyskowej firmy dynojet. Może to jest problem, którego użyłem automatycznego strojenia do stworzenia niestandardowej mapy.

  • jtingram@msn.comjtingram@msn.com Posty: 39Verified User

    Aha i nie mogę zmusić map linków do działania albo po prostu zaznacz czerwone kółko z linią przez to.

  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User

    Cześć, musisz robić coś źle lub używać niewłaściwego pliku PC, ponieważ 100% działa dobrze dla mnie. Jeśli nie mogę odtworzyć Twojego problemu, nie mogę Ci pomóc. Kiedy w przyszłym tygodniu wrócę do biura, możemy spróbować ustawić czas, w którym mogę zdalnie połączyć się z twoim komputerem i zobaczyć, co się dzieje, jeśli chcesz. Dzięki, Jason A.

  • jtingram@msn.comjtingram@msn.com Posty: 39Verified User

    Tak, byłoby wspaniale! Czy mógłbyś po prostu wysłać mi e-maila, gdy będzie dostępny. Dziękuję Ci

  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User

    Cześć, jestem z powrotem w biurze i wyślę Ci e-maila. Dzięki, Jason A.

Zaloguj się lub Zarejestruj, aby skomentować.