פורום תמיכה

2015 מסופי רתמת Autoblipper / QS רופפים 2015

flashtune.konto@gmail.comflashtune.konto@gmail.com הודעות: 10Verified User

היי. אני משתמש בסגנון החדש Autoblipper / QS מזה שנה ב- 15 R1M שלי. עכשיו נתקלתי בבעיות שאני רואה שהרבה מאוד אחרות עברו, עם מסופים רעים בחלק הגברי של הרתמה שמגיעים מהמתג AB / QS. החלפתי את שני צידי הרתמה בחדשות חדשות, מולחמות לרתמה המקורית, ושמתי מחברים גדולים יותר וסולידיים עכשיו השאלה: עדיין יש לי טרבל באמצעות הצליעה וה- QS, ואני חושב שאולי קיבלתי אחד מה מסופים שגויים. האם אתה יכול בבקשה לספק לי תרשים משכנע לרתמה ממחבר 4 הפינים האם המתג? אז אני יכול פשוט לארגן מחדש את המסופים הלא נכונים בתקעים החדשים. ככה אני לא צריך לשלוח משהו בחזרה אליכם, ואני יכול להעלות את ה- QS / AB שלי לפעול בתקווה בזמן ההפעלה :) העלאת תמונה של המחברים המקוריים של FTecu שהגיעו מעצמם

הערות

• jason@ftecu.comjason@ftecu.com הודעות: 1,071Staff User

הי, אנא שלחו לי תמונה של אילו חוטי צבע בחיישן QS שלכם מתחברים לאילו חוטי צבע ברתמת QS / AB. תודה, ג'ייסון א.

• flashtune.konto@gmail.comflashtune.konto@gmail.com הודעות: 10Verified User
    נערך August 2020

תודה על תשובתך! :) הכי טוב שיכולתי לעשות בינתיים, מכיוון שהאופניים חונים כרגע במקום אחר. 🤔 האם החיווט הכחול מגיע מהקרקע של מחבר ה- OEM? מה עם החיווט הירוק לחלק הנשי? + 5V? תודה, :)

הי, נראה שכולם מחוברים בסדר. ההבדל היחיד יהיה לאיזה חוט ירוק יעבור החוטים השחורים והאדומים שלך. זה תלוי בדפוס המשמרת שלך לדחיפה או PULL. החוט האדום הוא עופרת הדחיפה שלך והחוט השחור הוא עופרת ה- PULL שלך. תודה, ג'ייסון א.

תודה על תשובתך. ואז זה ההתאמה של מוט ההילוכים שלמחרת, וכמה ניסויים. מקווה שזה יתקן את הבעיות שלי! לחיים, רובין

היי ג'ייסון, עשיתי בדיקות ובדיקות דרכים בקוד מצב דיאג 86. הצליפר עובד ללא רבב, אך ה- QS לא עובד. קוד 86 אכן המשיך לכמה פעמים כאשר דופק את ידית ההילוכים, אך לא היה דבר. ניסיתי זוויות שונות, אבל אני מתקשה להשיג 90 מעלות טובות גם על מפרק ההילוכים וגם כלפי מטה על הידית. אני חושב שהאורך של מוט ההילוכים מעט קצר. בכל מקרה אל תחשוב שזו הבעיה, שכן ה- QS וה- Blipper עבדו בסדר לפני כן. שימו לב שהיו לי כמה סימפונים שה- QS לא עבר טוב לפני כן. מכאן שבדק את הרתמה ומצא סיכות היוצאות מהקודם. יש מחשבות? תודה, רובין

נערך August 2020

ככה זה נראה עכשיו. חיווט צהוב מוחמר לירוק המגיע מהחיישן. אתה יכול גם לראות את S / N של החיישן. מאבי אתה יכול לדעת אם זה מהצוות הגרוע? (ברור שחלק מה- QC החמיץ, כיוון שהסיכות יצאו מהמחברים הזכריים) 🤷‍♂️

הי, האם בדקת את חיישן ה- QS עצמו ברציפות? ההתקנה הנוכחית שלך נראית כמו דפוס הסטת STD, כך שבמקרה שאם הוויפר שלך עובד אנחנו יודעים שפונקציית PUSH עובדת על החיישן שלך. פונקציית PULL יכולה להיות בעיה. במצב Diag 86 שבדק את הצד PULL של החיישן האם הוא קיבל קריאה? זכור כי מצב Diag 86 בודק רק QS כך שבבדיקת שני צידי החיישן תצטרך להחליף את המוליכים. תודה, ג'ייסון א.

נערך August 2020

אני מודע לכך שדיאג 86 בודק דרך אחת בלבד. קיבלתי קריאות הפוגה מ"כיבוי "ל"לאה", כאשר בוחנים את PULL (QS) היום, אז שום דבר. ניסיתי להחליף את התקעים קדימה ואחורה, כבה שוב את ההתנעה ומצב למצב הדיאג'ינג, אך עדיין לא הצלחתי לגרום לו להראות "דולק" שוב בתנועת PULL (QS). ניסיתי גם בזוויות שונות עם מפרק האצבעות להילוך . נראה לי שמתג ה- QS בדיוק עמד למות, ועכשיו סוף סוף עשה זאת. אני אוכל לבדוק את זה לצורך המשכיות ביום שישי כשאני פינלי אגיע הביתה למוסך והכלים שלי 🙂 תודה,

הי, אוקי, בבקשה תעשו את מבחן ההמשכיות ברגע שתהיו בבית. סביר להניח שאצטרך שתשלח אלינו את החיישן. תודה, ג'ייסון א.

היי, יש לי עכשיו את הבוחן של המחברים להמשכיות, ולא קיבלתי קריאות בתנועת PULL (QS). רק תנועה קבועה של 3M אוהם Push (רוכסן) מציגה קצר חשמלי כשהוא מופעל, ועבדו היום ללא רבב בנסיעה של 450 ק"מ. אני יבדוק שוב את הלחמותי על הרתמה כמו גם מסופים, אך אם אני בטוח שאני אכן יציב, כשאני עובד כמכונאי תעשייתי וכמוביל ימי. 🙂 האם יש עוד משהו שאני יכול לבדוק? אם אני צריך להחזיר אותו אליך, האם זה משנה שחתכתי לרתמת החיישן? אני רק שואל, במקרה שיש איזו "מדיניות" שאני צריך להיות מודע לה. תודה, רובין ג'יי

עשיתי את הבדיקה, ואני חושב שאני יכול לאשר שה- QS מת. עכשיו מה? בברכה, רובין

עדכון מ -5 בספטמבר 2020 כשהנסיעה האחרונה שלי הייתה. (אני עובד על הים עכשיו) יצאתי לרכוב, ונחת על גלגל. בפתאומיות ההבלגר עבד, אבל ה- QS לא .. 😅 אין שום דבר לא בסדר עם החיישן, מכיוון שהוא פועל באופן אקראי בכיוון אחד או בשני הכיוונים, תלוי במצב הרוח שלו. פרוצדורה תהיה? קניתי מוצרי FTecu בשווי של 3000 דולר בשנה האחרונה, כך שבטוח לומר שאני לקוח נאמן לכם. אז נוכל לפתור את המקרה שלי כאן לפני שהחורף יגיע לנורווגיה? בברכה, רובין

רובין, שלח את החיישן אלינו בהקדם ואנחנו נבדוק אותו עבורך. אם נמצא שהוא פגום אנו נשלח אליכם חיישן חדש ללא בעיה ונחזיר לכם משלוח חזרה. אנא שלח אל: FTECU INC 1010 N Batavia St STE J Orange, CA 92867 שים פתק בתיבה המסביר את המצב כדי לוודא שהוא מגיע לאדם הנכון אם אני לא במשרד (כרגיל) כשהוא מגיע. תודה, ג'ייסון א.

היי ג'ייסון הייתי עד כה בעבודה, ורק נכנסתי כדי להגיד שאשלח את החיישן + הרתמה מחר. בברכה רובין AJ

היי, אנחנו נפקח את העיניים לזה כאן! תודה, ג'ייסון א.

היכנס או הירשם כדי להגיב.