פורום תמיכה

חשוב מאוד: אנא וודא שאתה מהבהב את הקובץ הנכון!

kento_ftecukento_ftecu הודעות: 776Staff User
נערך March 2020 in FZ / MT 07

עברו לא מעט מקרים של לקוחות שהבהירו את הקובץ השגוי ב- Yamaha FZ / MT-07 שלהם וסיימו עם אופנוע שאינו פועל המציג קודי שגיאה רבים. אתה צריך double-check to make sure that the file you're going to flash has the exact same part numbers as your ECU; יש לנו מספר קבצים לכל שנה המיועדים למדינות שונות, אז אל תראו רק את "2018 ימאהה MT-07 2018" ותחשבו שזה לאופניים שלכם. אם אתה מחליף את הקובץ השגוי ל- ECU שלך, אתה גורם לשגיאת כתיבה משמעותית ב- ECU שמפעילה קודי שגיאה שאינם קיימים, ובסופו של דבר אתה מקבל אופנוע שאינו פועל. ובניגוד לקודי שגיאה אחרים, אינך יכול פשוט לגרום לסוחר לאפס אותם. תצטרך "לאפס" את ה- ECU שלך על ידי הברקה ראשונה של קובץ האיפוס הספציפי שלנו ל- ECU ולאחר מכן להבהב קובץ correct מיד לאחר מכן. לרשותנו בקרוב קובץ האיפוס בשרת, אך בינתיים, אנא פרסם בפורום ונשלח אליך את הדוא"ל. תודה, קנט

הערות

• bruzzese.mirko@gmail.combruzzese.mirko@gmail.com הודעות: 7Verified User
    נערך July 2019

היי קנט אני פשוט שלח לך דוא"ל אני רק צריך ecu עם בעיה זו, הלקוח שלי הביא את ecu כדי מקלט אחר, tha het הבזיק אותו עם קובץ לא נכון. עכשיו מה אני צריך לעשות? תווית ב- ecu: 1XB-8591A-00. אני צריך פלאש זה עם קובץ לאפס לפני? תודה על התמיכה שלך

• kento_ftecukento_ftecu הודעות: 776Staff User

שלחתי אליך את קובץ האיפוס. Please flash that file first לפני מהבהבים בקובץ FT הנכון. תודה, קנט

PLEASE NOTE: This post and thread is for the Yamaha FZ/MT-07 only. אנא אל תחטוף את החוט בנושאים הקשורים לאופנועים אחרים. אנא התחל פתיל משלך בקטגוריה המתאימה. תודה.

• vencemotosport@gmail.comvencemotosport@gmail.com הודעות: 5Verified User

שלום, אתה יכול בבקשה לשלוח לי קובץ איפוס ל- B34-9591A-10(EU). Cordialement, David

הי דייוויד, אין קובץ איפוס עבור אותה ECU. אנא הבזק את ה- correct stock ECU image file ל- ECU והוא אמור לחזור לקדמותו.

• jason@ftecu.comjason@ftecu.com הודעות: 1,071Staff User

היי, אנא להתחיל discusison חדשים כמו זה הוא לא המקום לשאול שאלה כזו. תודה, ג'ייסון א.

• jaroslav.sapoznikov@gmail.comjaroslav.sapoznikov@gmail.com הודעות: 11Verified User

שלום, האם יש קובץ איפוס ל- B34-8591A-10(EU)?

כאמור לעיל, אין קובץ איפוס עבור אותו ECU. אנא הבזק את ה- correct stock ECU image file ל- ECU והוא אמור לחזור לשגרה.

• torsten.skateboard@gmail.comtorsten.skateboard@gmail.com הודעות: 1Verified User

שלום, יש לי B34-8591A-10 (האיחוד האירופי). ניסיתי להבהב את קובץ תמונת ECU המלא, אבל נורית האזהרה על בעיות המנוע שלי נדלקת והאופניים לא יתחילו. האם יש עוד משהו שאני יכול לעשות?

• maxime.salembier@hotmail.frmaxime.salembier@hotmail.fr הודעות: 20Verified User

שלום אני צריך את קובץ האיפוס שלי MT 07 (B34-8591A-10) כבר לא מתחיל, נורית המנוע בלוח המכשירים ונורת המפתח מהבהבת

• ThomasThomas הודעות: 7Verified User

היי אנא שלחו לי את קובץ האיפוס עבור MT 07 (B34-8591A-00)

• milnerbk@gmail.commilnerbk@gmail.com הודעות: 1Verified User

היי, כל סיכוי שאוכל לקבל קובץ איפוס לשנת 2016 FZ-07 (2RC-8591A-10)

• jason@ftecu.comjason@ftecu.com הודעות: 1,071Staff User

שלום, כל בקשה לאיפוס קבצים אנא שלח לי דוא"ל. תודה, ג'ייסון א.

• wilmer_ahlgren@hotmail.comwilmer_ahlgren@hotmail.com הודעות: 2Verified User

היי! אני רוצה איפוס לאופניים שלי. האופניים שלי לא מתחילים אחרי שהבהבתי עם הערכה שלך... איך לאפס? האופניים שלי הם MT 07 2018 (B34-8591A-00) בבקשה עזור לי מהר, צריך לרכוב מחר.....

• wilmer_ahlgren@hotmail.comwilmer_ahlgren@hotmail.com הודעות: 2Verified User

היי שוב! אני צריך קצת עזרה. האופנוע שלי הוא 2018 mt07 עם (B34-8591A-00). לא הצלחתי למצוא את הדגם הזה בתוכנה שלך. אבל מצאתי את 2015-2017 (B34-8591A-00) והבהבתי עם זה. אבל עכשיו האופניים לא יתניעו... וניסיתי שוב ועכשיו זה אפילו לא צליל ממשאבת הדלק... בבקשה תוכל לעזור לי, אני רוצה לרכוב מחר... איך אני מאפס? או איך אני גורם לזה לעבוד... בברכה וילמר אהלגרן

היכנס או הירשם כדי להגיב.