Forum wsparcia

Wysokie obroty przy zerowej przepustnicy

dviroth@gmail.comdviroth@gmail.com Posty: 6Verified User

Po sflashowaniu do nieograniczonej mapy moje obroty na biegu jałowym przy przepustnicy 0 to około 3400 i do 3800, co jest ekstremalnie szybkie i nie ma sensu pomagać w tym, co muszę wyregulować ???

Komentarze

  • dviroth@gmail.comdviroth@gmail.com Posty: 6Verified User

    Ktoś z pomocy? mój rower jechał płynnie bez żadnego problemu przed błyskiem, po prostu muszę wiedzieć, jak wyregulować prędkość biegu jałowego pociągając sprzęgło również zwiększać obroty powyżej 4000, to nie jest rozsądne ...

  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User
    edytowano August 2020

    Cześć, jakiego pliku z numerem części ECU użyłeś? Wypisz mi również wszystkie numery na naklejce twojego ECU. Dzięki, Jason A.

  • dviroth@gmail.comdviroth@gmail.com Posty: 6Verified User

    Nie jestem obecnie obok roweru, ale użyłem eu 2016 bez ograniczeń, to 1118 na końcu dobrze pamiętam i jest to to samo, co naklejka, którą mam też moje ecu ... Użyłem właściwego pliku jak wszystkie przewodniki i wszystko zrobiłem poprawnie ... będę miał jutro trochę więcej czasu Wrzucę zdjęcia naklejek i plik ecu, którego użyłem ...

  • dviroth@gmail.comdviroth@gmail.com Posty: 6Verified User

    Z tego, co teraz przechodzę, jest frustrujące ... nie naprawiłem problemu od początku wpisu, więc mój rower po prostu siedzi w kącie i zbiera kurz ... po przeczytaniu wielu postów w internecie to wydaje się, że ma to coś wspólnego z synchronizacją korpusu przepustnicy ... teraz po prostu nie mogę zrozumieć, jak tylko lampa błyskowa spowodowała zsynchronizowanie korpusu przepustnicy, jeśli to zupełnie nowy rower ... 2018 z tego, co czytam na forach, będę musiał kupić specjalne narzędzie 800$ dla Kawasaki tylko do synchronizacji korpusu przepustnicy, aby działało normalnie i wymagałoby dużo czasu i wysiłku. Proszę, jeśli masz jakieś rozwiązanie mojego problemu, skontaktuj się ze mną, jak tylko to przeczytasz ... Jestem bardzo rozczarowany po prostu nieograniczonym flashowaniem, które jest wykonane poprawnie i sprawdź właściwy plik zgodnie z pasującym numerem na moim ecu mój rower to teraz nie do śmieszności. Proszę o kontakt !!! 🙏🙏🙏

  • bell_boy@hotmail.combell_boy@hotmail.com Posty: 3Verified User

    Dlaczego nie sflashować go z powrotem do podstawowego pliku ECU? Sprawdź, czy to koryguje wysokie obroty jałowe. Wygląda na to, że ustawienia bezczynności rozgrzewki są wyłączone w pliku, z którym migałeś.

  • dviroth@gmail.comdviroth@gmail.com Posty: 6Verified User

    Po pomyślnym flashowaniu do magazynu w programie migają tryby zasilania, a wysokie obroty się nie zmieniają ...

  • kento_ftecukento_ftecu Posty: 776Staff User
    edytowano September 2020

    Coś mechanicznego jest nie tak z Twoim rowerem. Plik zapasowy byłby bezczynny przy normalnych ustawieniach OEM. Być może masz wyciek wlotu lub coś powoduje całkowite zamknięcie przepustnic.

  • dviroth@gmail.comdviroth@gmail.com Posty: 6Verified User

    , więc jak możesz wyjaśnić, że przed flashowaniem rower działał dobrze bez żadnych problemów ... ale po flashowaniu po prostu oszalał po wykonaniu każdego kroku dobrze, w tym wybraniu odpowiedniego pliku dla mojego ecu zgodnie z numerami na nim. ..

  • jtingram@msn.comjtingram@msn.com Posty: 39Verified User

    Na moim rowerze (vmax) w przepustnicy 1% muszę ustawić 0% lub na biegu jałowym wysoko. Nie jestem pewien, czy działa tak samo z twoim.

  • jtingram@msn.comjtingram@msn.com Posty: 39Verified User

    Zasadniczo użyj podstawowych ustawień przepustnicy dla biegu jałowego, a następnie użyj nieograniczonych ustawień wyżej. Jeśli to ma sens. Mam nadzieję, że to pomoże, ale prawdopodobnie nie to samo, ale coś, na co warto spojrzeć.

Zaloguj się lub Zarejestruj, aby skomentować.