פורום תמיכה

ECU לא נרשם

sherwinroys@gmail.comsherwinroys@gmail.com הודעות: 5Verified User

היי. אני פשוט מותקן חדש FTECU bikeside לרתום שלי MT 07 2018. הורדתי את זה FTECU Flash מנגן סוויטה. אז אני לרשום את הרתמה וזה does not נראה שיש בעיה, אבל כאשר אני לוחץ על פעיל מנגינה הודעה זו הודעה: "אקטיב Tune ECU לא זוהה. בבקשה reflash את ECU." כאשר אני מנסה לקרוא את ה- ECU שלי כתוב: "נכשל להתחבר ל- ECU, סוג ECU זה אינו קריא באופן מקורי, שים לב שניסיונות הקריאה ייכשלו עם סוג ECU זה, אלא אם כן ECU זה כבר הופעל עם החשבון שלך". בדקתי את כל החיבורים כולל חוט הטבעת וכל זה נראה טוב. בשלב מסוים הוא שואל אותי על רישיון וביקש ממני לקנות חדש, אני פשוט לא מבין איזה צעד החמצתי. אני רק רוצה לנסות להסיר את שנורקל המניות כדי להסיר את המנוע בלימה הפעם. בעתיד אני יחליף את מלאי הפליטה. בבקשה ייעץ. תודה.

הערות

• kento_ftecukento_ftecu הודעות: 776Staff User
    נערך July 2019

אתה לא יכול לקרוא (לחץ על) כל דבר, כי עדיין לא הבזיק קובץ לתוך ECU עדיין. עם ECUs ימאהה, אתה צריך לכתוב (פלאש) לתוך ECU הראשון לפני שאתה יכול לעשות שום דבר. אתה צריך לבחור את הקובץ הנכון (או במלאי או ללא הגבלה, אבל לוודא לחלוטין את מספר הקובץ תואם את מספר החלק של ה- ECU) ו flash זה לתוך ECU הראשון. הפוסט שלך קצת מבלבל. אמרת שרשמת את הרתמה שלך, אבל אז אתה אומר שאתה "לוחץ על מנגינה פעילה"; השלב הבא לאחר רישום הרתמה שלך הוא חיבור ECU, שם התוכנה תראה כי ECU לא נכתב עדיין, אז זה ישאל אותך אם אתה רוצה להתחתן לרתום את זה ECU וליצור רישיון עבור ECU זה . לאחר מכן, יבקש ממך לבחור קובץ להבהב אל תוך ה- ECU (שוב, הקפד לבחור קובץ שמתאים למספר החלק ב- ECU, אחרת תיצור שגיאת כתיבה גדולה ב- ECU). רק לאחר מהבהב קובץ לתוך ECU תוכל להציג כל דבר.

• sherwinroys@gmail.comsherwinroys@gmail.com הודעות: 5Verified User

תודה על תשובתך. קיבלתי את זה כבר מחובר. כן אני לרשום לרתום שלי, Im פשוט לא בטוח מה קרה כי כאשר אני הולך הלוח שלי לוח מקשים זה מראה את מספר הרישיון אבל זה אומר שגיאת קובץ. אז פתחתי את חבילת כוונון שוב ניסיתי לכתוב לתוך ECU לוודא את מספר החלק הנכון כדי לראות אם זה יעשה משהו, אבל זה להנחות אותי מחדש להירשם או משהו אבל אני לא עושה את זה עדיין מאז Im מפחד אני יאבד את הרישיון שלי (אני לא בטוח אם זה יקרה בכלל) ויש לי לקנות רישיון נוסף. אני ממשיך לגלוש בתפריט המכשיר בסוויטה וזה כאשר לחצתי על מנגינה פעילה; קרא את ה- ECU וקיבל הודעות התראה אלה. לבסוף החלטתי רק לרשום מחדש את הרתמה ולהינשא לאיחוד האירופי. אחרי שעשיתי את זה, זה פותר את הקשר / תקשורת של ECU. ועכשיו זה עובד בסדר. אני חושב שזה עניין של רישום, יש תקלה או באג על תהליך זה. תודה רבה.

• jwood42909@yahoo.comjwood42909@yahoo.com הודעות: 1Verified User

איך בדיוק אתה "לרשום מחדש" את הרתמה? אני נתקל באותה בעיה עם זה אומר לא הצליח להתחבר.

• kento_ftecukento_ftecu הודעות: 776Staff User

אני חושב שהוא התכוון כי הוא מותקן מחדש את הרתמה כחלק של הקשר ECU / flash תהליך. ברגע שאתה לרשום לרתום לחשבון, זה קבוע. סגור את התוכנה, בדוק את מנהל המשימות שלך כדי לוודא ששום דבר אינו פועל ברקע, ולאחר מכן הפעל מחדש את המחשב ונסה שוב.

היכנס או הירשם כדי להגיב.