Forum wsparcia

Quickshift mt 07-2018

dobry dzień. Czy dostępna w sklepie funkcja Quickshift działa z biegami w górę iw dół? czy jest to tylko przygotowanie?

Komentarze

  • kento_ftecukento_ftecu Posty: 776Staff User

    Tylko w przypadku zmiany biegów w MT07

  • asesoriayproyectos17@gmail.comasesoriayproyectos17@gmail.com Posty: 19Verified User

    Kupiłem zestaw QS kilka dni temu. Czekam, aż do mnie przyjedzie .. czy pochodzi z instrukcją instalacji ?, ponieważ strona nie zawiera instrukcji instalacji dla MT 07

  • marius.karstad@gmail.commarius.karstad@gmail.com Posty: 8Verified User

    Dostałem dzisiaj moją QS bez instrukcji. Na torbie jest napisane, że mam typ 7. Nie mogę znaleźć typu 7 na stronie dokumentu ... pomoc?

  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User

    Cześć, Uprząż typu 7 wpina się w drugą stronę uprzęży po stronie roweru. Dzięki, Jason A.

  • marius.karstad@gmail.commarius.karstad@gmail.com Posty: 8Verified User

    Nie ma gówna: P, ale możesz mieć instrukcję dla dwóch małych złączy. A może jak to skonfigurować i jak to wyregulować. Moja szybka zmiana działa teraz, ale niezbyt smuud na niższych biegach i wysokich obrotach. Jakieś wskazówki? Rozumiem, że możesz to zmienić?

  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User

    Cześć, Twój czujnik QS ma na sobie dwa złącza, jedno do PUSH, drugie do PULL. Złącze z czerwonym i zielonym jest PUSH. Złącze z Czarnym i Zielonym jest PULL. Czerwony i czarny to przewody sygnałowe, a zielony to wspólna masa. Twój typ czujnika jest normalnie otwarty (NO) po uruchomieniu dźwigni zmiany biegów zamyka obwód umożliwiając zmianę biegów. Możesz dostosować swój QS Timing, który zmieni czas zabijania na bieg i na rpm. Dzięki, Jason A.

  • asesoriayproyectos17@gmail.comasesoriayproyectos17@gmail.com Posty: 19Verified User

    Cześć Jason. Otrzymałem już QS, działa świetnie na 4,5 i 6 biegach. ale zauważam niewielkie opóźnienie na 1, 2 i 3 biegu. wiesz, jak to naprawić lub co polecasz.

  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User

    Cześć, Czy to sprawia, że silnik nie zabija wystarczająco dużo biegów na niższych biegach? Dzięki, Jason A.

  • asesoriayproyectos17@gmail.comasesoriayproyectos17@gmail.com Posty: 19Verified User

    odczuwasz czas martwy między momentem zmiany biegu a reakcją silnika, jakby nie był dobrze zsynchronizowany .. co powoduje, że zmiany wydają się nagłe .. dzieje się to tylko na 1, 2 i 3 biegu. Na innych biegach działa świetnie szybko i bardzo zsynchronizowany. Jakieś rekomendacje ?

  • asesoriayproyectos17@gmail.comasesoriayproyectos17@gmail.com Posty: 19Verified User


Zaloguj się lub Zarejestruj, aby skomentować.