פורום תמיכה

מספרי מפות ETV 2017 R1

drz440@live.co.ukdrz440@live.co.uk הודעות: 51Verified User

הי, ביליתי זמן רב בהחלקת מפות ה- ETV שלי, אבל בכל פעם שאני מזין מספרים, הכל נראה מקסים, אני סוגר את החלון ואז פותח אותו שוב והתוכנית החליטה לשנות עומס של מספרים. רק אי פעם ב 0.14, אבל הם לא איפה שאני רוצה אותם. מישהו יכול לומר לי למה? זה קצת מעצבן.

הערות

• jason@ftecu.comjason@ftecu.com הודעות: 1,071Staff User

הי, יש גבולות מסוימים גבוהים, נמוכים וקנה מידה. תלוי באיזה מספר הכנסתם מספר מדויק זה עלול שלא להישאר בגלל המגבלות שנקבעו. תודה, ג'ייסון א.

• drz440@live.co.ukdrz440@live.co.uk הודעות: 51Verified User

הי ג'ייסון, תודה על התשובה. תהיתי זאת אבל זה נראה מוזר. אני משתמש בכפתורי הפלוס / מינוס % בחלק העליון של הטבלאות וזה מזין מספרים שנראים בסדר. היה לי את זה בזמנים שבהם המספרים שמקלידים כולם בסדר, והם נדבקים. אך נראה כי הבעיה מתרחשת לאחר הדגשת המפה ואז העתקתה. אם אתה סוגר את המפה כשהוא עדיין מודגש, כשאתה חוזר זה מוריד הרבה מהם. ואז, גם אם אתה מדביק את הגב המקורי, הם חוזרים למספרים התחתונים מייד כשסוגרים את המפה ופותחים אותה מחדש. אם תשנה ידנית את הערכים אולם הם יידבקו שוב. זה נראה כמו באג אפשרי בתוכנה?

• jason@ftecu.comjason@ftecu.com הודעות: 1,071Staff User

הי היית צריך להגיד לי בדיוק באיזה קובץ אתה משתמש, באיזה מדור אתה עובד ואילו מספרים אתה משנה כדי שאנסה לשחזר את הבעיה שלך. תודה, ג'ייסון א.

הי כן, אז זה התחיל כמפה הבלתי מוגבלת לדגם R1, 2017 של האיחוד האירופי. זוהי מפת בסיס ETV 1, למצב כוח 2. אם כי נראה שהיא מתרחשת בכל המפות. התחלתי בהגדרת העמודה 1% ל- 100%, החל מ 6,000 סל"ד ואילך. השאר למטה הם 0. אני חושב שהערכים מתחילים בערך 1.44 ועולים ככל שעולה סל"ד. משם הערכים מוגדלים באופן הדרגתי עם עליית מצערת, על ידי 1-2% בכל פעם. אז זה 1.44-1.58-1.72-1.88 למשל. אם אני מדגיש את כל המפה ומעתיק אותה כדי להעביר למפת בסיס אחרת, וסגור את החלון מבלי לבטל את הדגשת הבחירה, בפעם הבאה שאפתח את מפת הבסיס היא תצנח ב- 0.14 בכמה תאים אקראיים. אז יכולתי להסתיים עם 1.29-1.44-1.58-1.72. או לפעמים זה יכול להיות 1.44-1.29-1.58 וכן הלאה. בכל פעם שאתה חוזר על תהליך ההעתקה הוא מוריד אותם שוב, ואפילו הדבקת המפה חזרה לא תמנע זאת. זה צריך להיות קלט ידנית. אני מקווה שזה הגיוני. אני יכול לעשות לך סרטון במקרה הצורך.

נראה שזה קורה בכל פעם שאני מעתיק את הטבלה. כשאני סוגר ופותח מחדש את המפה זה השתנה.

יש עדכונים לגבי זה?

הי, אז שמתי לב שמיינת את הבעיה. תודה! לצערי שמתי לב שאותו דבר קורה למפה שאתה מעתיק לתוכה. האם ניתן לטפל בזה? שוב תודה

היכנס או הירשם כדי להגיב.