Forum wsparcia

Xsr-900 Szelki do parkowania po stronie roweru

Komentarze

  • Heilmanman52@gmail.comHeilmanman52@gmail.com Posty: 12Verified User

    Cześć, więc mam 16 fz09, wszystko było do niedawna i nic się nie zmieniło przez jakiś czas. Niedawno zrobiłem „monitor na żywo” zapisujący plik i zapisałem go w ECU. Pomyślałem, że to pomoże poprawić dokładność automatycznego dostrajania. Następnie, jadąc do pracy, zauważyłem rodzaj fali, która nie była gwałtownym skokiem, ale zauważalna podczas trzymania stałej przepustnicy przy niskich i wysokich prędkościach. Próbowałem więc ponownie flashować z oryginalnym nieograniczonym plikiem fz09 i nadal robi to samo. Również bezczynność wydaje się trochę niestabilna. Dziękujemy za pomoc

  • kento_ftecukento_ftecu Posty: 776Staff User

    Podaj nam więcej szczegółów na temat procedury zapisywania przycięć monitora na żywo i zapisywania / zapisywania tego pliku w ECU.

  • gsbeadle@msn.comgsbeadle@msn.com Posty: 2Verified User

    Próbowałem zaktualizować niektóre ustawienia i napisać ECU, ale wciąż pojawia się komunikat o błędzie: „Nie znaleziono zarejestrowanego ECU…” Czy jest coś, co powinienem robić inaczej?

  • gsbeadle@msn.comgsbeadle@msn.com Posty: 2Verified User
    edytowano July 2020

    Po kilku kolejnych próbach kalkulator jest teraz rozpoznawany, ale za minutę lub dwie do sekwencji zapisu pojawia się komunikat: „Status: Niepowodzenie: Analiza zmiennych ...”

  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User

    Cześć. Widzę, że wczoraj pomyślnie sflashowałeś ECU. Czy możesz już iść? Dzięki, Jason A.

Zaloguj się lub Zarejestruj, aby skomentować.