פורום תמיכה

בליפר האוטומטי לא עובד !!

braveheart85s@aol.combraveheart85s@aol.com הודעות: 3Verified User

אחר הצהריים, יש לי R1 R1 לשנת 2016, רכשתי את האגזוז Graves 3/4 עם מחיקת חתולים ואת ערכת הציצים / מסנוור אוטומטי. התקנתי את החומרה על האופניים, ה- Quickshifter עובד. אבל ה- blipper האוטומטי לא !! כל עזרה תהיה מוערכת מאוד. עבור הקטע הנפתח Graves Motorsports: הבזקתי את ה- Ecu עם קובץ מחיקת החתולים של קברים פליטה של 2016 והפעלתי את ה- blipper באופן אוטומטי בסעיף התכונות בתשלום, אך עדיין לא עובד.

הערות

• kento_ftecukento_ftecu הודעות: 776Staff User

אנא נסה להבהב קובץ רגיל ללא הגבלה התואם למספר החלק שלך ל- ECU. כמו כן, אנא בצע בדיקה זו של חיישן המשמרת: https://www.youtube.com/watch?v=QgrdBm-EjCo&t=3s

• braveheart85s@aol.combraveheart85s@aol.com הודעות: 3Verified User

אם החיישן רע! מה התהליך לשליחתו בחזרה? יש הוראות מיוחדות?

• jason@ftecu.comjason@ftecu.com הודעות: 1,071Staff User

הי, יידע אותנו אם חיישן המשמרת בוחן רע. אם זה כן ישלח אותו אלינו לבדיקה, כלול את כל המידע שלך בתיבה בבקשה. תודה, ג'ייסון א.

• braveheart85s@aol.combraveheart85s@aol.com הודעות: 3Verified User

אז החזרתי את חיישן שלי והתקנתי אותו בחזרה על האופניים. זה עבד פעם ואז הפסיק לעבוד !! שיניתי את הגדרת ה- QSS בהגדרות YRC

מ- 1 לשני ושום דבר לא השתנה. האופן שבו אני מחבר את החוטים עכשיו, ההעברה כלפי מעלה עובדת מצוין, לא עוברת שום דבר למטה. אני צריך להפעיל לחץ רב כדי שזה יעבוד. אם אני מחליף את המחברים, שום דבר לא עובד ואני צריך להשתמש במצמד כדי להזיז למעלה ולמטה. לא בטוח מה עוד לעשות.

lS6Y9N5

• kento_ftecukento_ftecu הודעות: 776Staff User

אנא התקשרו אלינו בנושא. כשבדקנו את החיישן שלכם, זה היה במצב תקין.

היכנס או הירשם כדי להגיב.