פורום תמיכה

הברקה Z 400 נכשלה והרישיון אינו יכול להשתמש כעת.

sakuraicyrus@gmail.comsakuraicyrus@gmail.com הודעות: 22Verified User

אתמול רק קניתי רישיון ל- Z400 שלי, ו- iprepare toi הבזיק ECU שלי לאחר שהבזקי התוכנה תגיד לי שזייפה נכשלה. זקוק לניתוק מחדש. אז אני צועקת את הכוח ומתנתק עם הקשיחות. רוצה שוב לסירוגין אבל התוכנה אומרת לי שה- ECU שלי לא רשום. אבל אני בודק שה- SN מצא שהסטטוס מנסה.

מספר ה- sn הוא 505BF125 אתה יכול לעזור לי להבין מה קורה איתי כלי רך?

הערות

• sakuraicyrus@gmail.comsakuraicyrus@gmail.com הודעות: 22Verified User

האם מישהו כאן יכול לפתור את הבעיה שלי?

• kento_ftecukento_ftecu הודעות: 776Staff User

הי, סליחה על העיכוב. הרישיון שלך היה במצב ניסיון בגלל בעיה במהלך תהליך ההבזק, אז הוא אופס, זה אמור להיות טוב ללכת.

תודה לך קנטו עכשיו אנחנו יכולים להבהיר ל- ECU, דרך אגב אני רוצה לשאול איך אוכל לשנות את ה- RMP המתבטל מה- Flash ECU? ולמה במפת הפול יש SW1 ו- SW2 עבור Ninja 400?

• kento_ftecukento_ftecu הודעות: 776Staff User

אתה משנה את הסל"ד סרק על ידי קידום ההצתה במרווחים קטנים מאוד. שתי מפות הדלק השונות הן תכונה שנמצאת במחשבי ECU רבים, אך לא ידוע כיצד לעבור בין המפות. השתמש ב- SW1, אך אם אינך מבחין בהבדל ב- AFR בעת ביצוע שינויים דרסטיים, נסה את מפות SW2.

קנטו היקר תודה על כך שעזרת סל"ד לא פעיל עכשיו כבר נפתר. וראיתי שיש לנו את המוצר החדש ל- NINJA 400 הוא הרתמה למתאם לאבחון OBDII. אם נרצה לנו לרתום את זה, מה הכנו להכנת רכב וסריקת OBD לרכב באילו סוגים אתה מציב והאם זה יכול לנקות את קוד התקלה? והאם כלי אחר לסריקת מכוניות יכול לעשות את העבודה הזו יותר מדי כמו המלצתך? אתה יודע שאנחנו, זה בסין. עדיף שנוכל לקרוא את הכלים בסינית. זה נוח יותר。 מחכה לתשובתך והכל הכי טוב. סיירוס

• jason@ftecu.comjason@ftecu.com הודעות: 1,071Staff User

הי, כל סוג של סריקת OBD אמור להיות מסוגל להתחבר לתקשורת לאופניים. תודה, ג'ייסון א.

היכנס או הירשם כדי להגיב.