Forum wsparcia

pierwszy problem z pamięcią flash

teamslr@live.comteamslr@live.com Posty: 5Verified User

więc .. w drodze do zapisu do ECU pojawia się okno błędu statusu: ten plik jest nieautoryzowany dla tej pomocy ECU ERMM. Pozdrawiam Scott

Komentarze

  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User

    Cześć, Jaki plik próbujesz sflashować do ECU? Dzięki, Jason A.

  • teamslr@live.comteamslr@live.com Posty: 5Verified User

    Cześć Jason Próbowałem załadować zapisany plik, którego użyłem wcześniej na poprzednim ECU R6 w tym samym roku itp., Czy nie przypuszczam, że moje konto wymaga zresetowania polubień? z poważaniem Scott Lawrie

  • teamslr@live.comteamslr@live.com Posty: 5Verified User

    Po kolejnej próbie wyskakujące powiadomienie informuje mnie o błędzie błędu brak odpowiedzi, dziękuję za sprawdzenie mojego problemu. Scott

  • teamslr@live.comteamslr@live.com Posty: 5Verified User

    Jason Zgaduję, że jeśli mam więcej niż jedną nieużywaną licencję, każda licencja jest przypisywana do ECU na zasadzie „kto pierwszy”? Próbowałem sflashować kolejny kalkulator R6 2017 na inną licencję, jednak nie powiodło się, ponieważ oprogramowanie próbowało przypisać tę samą licencję bez opcji wyboru, a także dało to samo wyskakujące okienko! z góry dziękuję .. pozdrawiam Scott

  • kento_ftecukento_ftecu Posty: 776Staff User

    Tak, jeśli masz wiele licencji na swoim koncie, przypisanie licencji znajduje się na następnej dostępnej licencji dziewiczej.

Zaloguj się lub Zarejestruj, aby skomentować.