Forum wsparcia

Problem z podłączeniem ECU XSR700 Bike Side i nie można pobrać instrukcji

robertrynd@gmail.comrobertrynd@gmail.com Posty: 18Verified User

Instalacja uprzęży po stronie roweru - Uprząż 9 na 2018 XSR700 Znalazłem to, co myślę, jest pinoutami z filmu Jakethegardensnakesa (FZ07). Zainstalowano uprząż. Sprawdziłem, czy podłoże jest dobre - śruba, która jest bezpośrednio na podwoziu i brzmi dobrze podczas sprawdzania z powrotem sygnału zwrotnego. Dostaje się do miejsca, w którym miga ECU. Mówi połączony. Następnie po kilku sekundach zmiana połączenia ... traci połączenie. Dzienniki są przechowywane na serwerze. Jedyny raz, kiedy robił coś innego, to kiedy ziemia była odłączona. ale nadal nie powiodło się. Wypróbowałem 3 różne lokalizacje uziemienia podwozia, a także bezpośrednią linię bezpośrednio do negatywu akumulatora. Odinstalowałem i ponownie zainstalowałem oprogramowanie o godzinie 2:30 czasu wschodniego i spróbowałem ponownie, ten sam problem. używane pinouty to 6,13,22. Byłoby miło, gdybym mógł pobrać instrukcje. jakieś pomysły? Czy uprząż jest źle zamocowana? Dzięki, Rob

Komentarze

  • kento_ftecukento_ftecu Posty: 776Staff User

    Uruchom ponownie oprogramowanie, a następnie uruchom ponownie komputer. Prześlę ci instrukcje instalacji uprzęży. Dzięki, Kento

  • robertrynd@gmail.comrobertrynd@gmail.com Posty: 18Verified User

    Cześć Kento, Instrukcje otrzymane, dzięki! Wszystko jest poprawnie podłączone, ale nadal nie działa. Sprawdziłem, czy wszystkie piny są w pełni włożone, a uprząż jest zablokowana. Podlega podpowiedziom do pisania i mówi, że jest podłączony, a następnie mówi, że połączenie ... nie powiodło się. Całkowicie usunąłem program ponownie. zrestartowano. Zainstalowany. zrestartowano. Nadal się nie udało. Po drugiej stronie uprzęży jest czarny (A), czerwony (F), pomarańczowy (E), żółty (D). Jakieś inne pomysły? Dzięki, Rob

  • kento_ftecukento_ftecu Posty: 776Staff User

    Podczas pisania możesz mieć problem z napięciem. Jaki jest stan baterii?

  • robertrynd@gmail.comrobertrynd@gmail.com Posty: 18Verified User

    To jest dobre. Rower ma mniej niż rok.

  • robertrynd@gmail.comrobertrynd@gmail.com Posty: 18Verified User

    Skończyło się na tym, że żółty przewód nie był w pełni osadzony w uprzęży. Użyłem szpilki, aby wcisnąć go na miejsce. W każdym razie połączenie i błysnęło. Dzięki za wsparcie!

Zaloguj się lub Zarejestruj, aby skomentować.