פורום תמיכה

הבעיה שלי עדיין לא נפתרה והרישיון עדיין לא תקף! כמו כן, לא ניתן להעביר את התוכנה שלי

JUSTINJUSTIN הודעות: 33Verified User
נערך March 2020 in דיווחי שגיאות

הבעיה שלי עדיין לא נפתרה והרישיון עדיין לא תקף! כמו כן, לא ניתן להמיר את התוכנה שלי לאנגלית. נראה שיש בעיה עם התוכנה, אבל התקנתי אותה פעמים רבות.

הערות

• kento_ftecukento_ftecu הודעות: 776Staff User

הרישיון שלך היה במצב ניסיון, הוא אופס.

נערך March 2020

אנא וודא שהתוכנה שלך מעודכנת, עליה להיות בתאריך 2.5.7.12 עבור אל עזרה> גרסה. בנוסף, אנא אל תיצור מספר שרשורים בנושא זהה. הוזהרתם על כך בעבר. זה כבר לא יסבול. תודה.

• JUSTINJUSTIN הודעות: 33Verified User

התוכנה שלי תמיד מעודכנת, ואני מתקין אותה שוב ושוב פעמים רבות. למה זה קורה? האם אתה יכול לפתור את הבעיה שלי ברצינות, ולמשך כמה ימים

כמו כן, התוכנה אינה יכולה לשנות את השפה ואין אפשרויות מוגדרות!

אני לא רוצה להמשיך לפרסם, אבל אני שואל אם אתה יכול לפתור את הבעיה שלי ברצינות. מדוע אתה אומר שיש לך עדיין בעיות לאחר פיתרון הבעיה?

נערך March 2020

אני משתגע, למה זה? אני באמת לא יודע להגיד את זה. כשאני נתקל בדבר כזה אני לא יכול לפתור את זה. Must יש לאפס תוכנה כל פעם להחלפת שפות

הרישיון שלך אופס בגלל בעיית חיבור במהלך ההבזק הקודם שלך, כך שתלחץ על "כן" כאשר התוכנה אומרת שלא היה ECU רשום והיא תנסה להקצות מחדש את הרישיון. רישיון איפוס פירושו שה- ECU אליו הוקצה במקור כבר לא מוקצה לו. נבדק הנושא בשפה הסינית, מתנצל על הנושאים.

האם אוכל להשתמש בזה עכשיו אמרת לי לאפס אותה בפעם האחרונה, אך מדוע עדיין לא פתרתי את הבעיה, עדיין, זה מזכיר לי שאין לי זכות להשתמש בו!

אתה יכול להשתמש בו עכשיו. לחץ על "כן" בהודעה האחרונה ששלחת תמונה שלה.

היכנס או הירשם כדי להגיב.