Forum wsparcia

Problem szybkozłącza mt07

24

Komentarze

  • willrc@free.frwillrc@free.fr Posty: 15Verified User

    Jason, motocykl nie uruchamia się z tymi 3 plikami i wskazuje kody błędów P0108 P0113 P0118 P0122 P1602 P1605

  • willrc@free.frwillrc@free.fr Posty: 15Verified User

    czy możesz zmodyfikować parametry i ustawić dźwignię zmiany biegów tylko na szynie wtryskowej, aby spróbować?

  • martin@bimet.netmartin@bimet.net Posty: 47Verified User
    edytowano December 2019

    Używam pliku MT07 2018 BU2-8591A-10 (JAP). Nie pasuje do kalkulatora mojego motocykla. Możesz zobaczyć zdjęcie mojego kalkulatora powyżej na forum Ale z tym plikiem problem zniknął. Jestem bardzo zadowolony z wyniku. Mam nadzieję, że moje doświadczenie pomoże ci rozwiązać problem.

  • willrc@free.frwillrc@free.fr Posty: 15Verified User

    Witaj Martin, dziękuję za twój powrót, ale rower nie zaczyna się od tego pliku

  • martin@bimet.netmartin@bimet.net Posty: 47Verified User

    Cześć W mojej motocilceta liczba ecu nie zgadza się z plikiem, który zaczął działać dobrze. Problemem jest plik. Z drugiej strony nie szukaj rozwiązania.

  • willrc@free.frwillrc@free.fr Posty: 15Verified User

    Witam, znalazłeś rozwiązanie? rower mojego klienta wciąż czeka na zmianę biegów

  • martin@bimet.netmartin@bimet.net Posty: 47Verified User

    Tak, znalazłem to. Użyj w pliku innym niż mój kalkulator. Mój motocykl jest wyprodukowany w Japonii w 2018 roku Mój plik to 2018 0T B31-8591A-00 (PHL) „Ten plik na długo wyłączył motocykl” Prześlij ten nowy plik: 2018 MT07 BU2- 8591A - 10 (JAP) Teraz szybka zmiana działa poprawnie. 😁😀 Cieszę się bardzo

  • martin@bimet.netmartin@bimet.net Posty: 47Verified User

    Cześć Kent / Jason. Dzisiaj poszedłem wypróbować MT na drodze. Motocykl ma problem. Przy gwałtownym przyspieszaniu rower nie reaguje. Jeśli zainstaluję plik, który odpowiada mojemu motocyklowi, szybka zmiana działa źle. Jeśli zainstaluję inny plik, szybka zmiana działa dobrze, ale rower działa źle. Proszę o rozwiązanie. Dziękuję

  • willrc@free.frwillrc@free.fr Posty: 15Verified User
    edytowano January 2020

    Witaj Kent / Jason, nadal nie mam rozwiązania, polaryzacja mojego motocykla musi różnić się od twoich plików, czy masz schemat do zmodyfikowania i wypróbowania? Martin, myślę, że twoje mapowanie plików nie jest dobre, spróbuj skopiować tabelę paliwową, aby spróbować

  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User

    Martin, Kiedy mówisz, że szybka zmiana działa dobrze, ale rower działa źle, wyjaśnij, co masz na myśli mówiąc, że rower działa źle? Dzięki, Jason A.

  • martin@bimet.netmartin@bimet.net Posty: 47Verified User

    Cześć Jason. z plikiem BU2-8591A-10 (jap). Quickshifter działa. Ale mam problem z cięciem przy 8000 rpm To, co chcę przez to rozumieć, to. Szybka zmiana biegów działa poprawnie, ale motocykl wykonuje zapłon przy prędkości 8000 obr / min. awaria występuje tylko na 5. i 6. biegu przy 8000 obr./min. Nie na innych biegach. Mimo to. Z tym plikiem. Quickshifter działa. Rower nie z proponowanym przez Ciebie plikiem. B34-8591A-00 (phl). szybka zmiana biegów nie działa. Motocykl nie przerywa zapłonu przy 8000 obr / min. Quickshifter nie działa, motocykl załączam wideo z usterką odpowiadającą plikowi zaproponowanemu przez Ciebie. Kiedy mówię, że nie pracujesz, szybka zmiana oznacza, że nie działa poprawnie, powodując długie opóźnienie między biegami. Chcę wiedzieć, co proponujesz mi zrobić, aby rozwiązać ten problem, jeśli masz jakieś rozwiązanie. Ten test wyklucza wszelkie błędy w instalacji systemu i jego komponentów. Problemem jest wyłącznie oprogramowanie https://youtu.be/_pskF_eQoPU PS. Idę wysłać film przez e-mail. było niemożliwe w ten sposób

  • martin@bimet.netmartin@bimet.net Posty: 47Verified User

    TO JEST NOWE WIDEO AWARII QUICKSHIFTERA https://www.youtube.com/watch?v=hTX3Toj3EUI

  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User

    Wola, wkrótce będziemy mieli dla Ciebie rozwiązanie, współpracujemy z Tournay. Dzięki, Jason A.

  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User

    Martin, pozwól mi na nie spojrzeć i zobaczyć, co mogę dla ciebie zrobić. Dzięki, Jason A.

  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User

    Martin, kiedy używasz pliku BU2-10, twoja QS działa normalnie, ale twój rower uderza w ogranicznik prędkości przy 8000 obr / min za każdym razem? Dzięki, Jason A.

  • martin@bimet.netmartin@bimet.net Posty: 47Verified User

    Cześć Jason. Z pilnikiem BU2-8591A-10 (jap), z twardym przyspieszeniem zawsze tnij przy 8000 obr / min na piątym i szóstym biegu. To samo dotyczy pliku BU2-8591A-10 (jap) bez ograniczeń, ale przy 6000 obr./min. Jeśli przyspieszy płynnie, zapłon nie zostanie odcięty przy żadnym z 2 plików. Pozdrawiam Martin

  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User

    Martin, Czy cięcie to jak próba uruchomienia zmiany lub cięcie jak ogranicznik obrotów? Czy byłbyś w stanie przesłać mi wideo z tego cięcia, gdy nie próbujesz się zmienić? Film wideo z cięciem z silnym przyspieszeniem, a następnie bez cięcia z łatwym przyspieszaniem, bez zmiany biegów. Dzięki, Jason A.

  • martin@bimet.netmartin@bimet.net Posty: 47Verified User

    Cześć Jason. Tnie jak ogranicznik obrotów. Przepraszam, nie mam filmu. W ten weekend próbuję je wyprodukować. Aby to zrobić, muszę iść na drogę. Muszę zrobić test na drodze, ponieważ dinamometr jest zbyt drogi. (około 200 dolarów). Użyję pliku, który zawodzi przy 6000 obr / min. drugi plik nie może się podwyższyć. 8000 obr./min w 5ta to blisko 180 km / h. w przybliżeniu Pozdrawiam

  • martin@bimet.netmartin@bimet.net Posty: 47Verified User

    Cześć Jason. Idę wysłać dwa filmy. Pierwszy rower działa dobrze. Możesz zobaczyć, jak osiągnąć i przekroczyć 200 km / h. w 5ta i szóstej prędkości. I osiągnij 10.000 rpm. Normalna. W tym filmie zainstalowano plik b34

    W drugim filmie widać, że przy prędkości 5ta przyspieszenie zwalnia. Awaria rozpoczęła się w przybliżeniu przy 8000 obr./min. nie mogę zrobić dokładnie tego, co chcesz. aby zrobić różnicę między wolnym i szybkim przyspieszaniem. Na tym filmie widać, że przy około 8000 obr / min i 180 km / h przyspieszenie przyspiesza powoli wraz z awarią w tym momencie. ALE w tym czasie wykrywam, że przyspieszenie nie zatrzymuje się. przyspieszenie motocykla trwa nadal, ale bardzo wolno. W dinamometrze ogranicznik obrotów był wyraźny. nie w drodze.

    Czekam na wiadomości tak szybko, jak to możliwe. Pozdrawiam Martin

  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User

    Martin, Otwórz plik B34-00 (PHL) z pakietu tuningowego. Szuka Quickshiftera 2 i sprawdza, czy jest włączony. Błysk ECU i przetestuj go. Jeśli to nie zadziała, wyłącz Quickshift 2 i włącz go ponownie. Ponownie napisz ECU i daj mi znać, czy to działa dla Ciebie. Dzięki, Jason A.

  • martin@bimet.netmartin@bimet.net Posty: 47Verified User

    Jason. Test wykonałem na B34-00 (PHL), magazynie i nieograniczonej liczbie plików. Wynik był taki sam dla obu przypadków. W pierwszym flashu Quickshifter utrzymuje usterkę, wyłączając motocykl na długi czas. Następnie dezaktywuję i aktywuję Q, i ponownie flashuję ECU. W rezultacie QS działa, ALE nie działa. Kiedy zmieniam bieg, QS nic nie robi. Wykonałem kilka błysków bez żadnego rezultatu. QS nie żyje. Dzięki, Martin

  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User

    Martin, ponownie zmieniłem opcję Quickshift. Spróbuj ponownie, gdy będziesz miał czas. Dzięki, Jason A.

  • martin@bimet.netmartin@bimet.net Posty: 47Verified User

    Flash B34 z qs umożliwia i podąża za problemem długiego cięcia silnika. . Wyłącz qs i ponownie flashuj. Robię nowy flash z włączeniem qs, ale podążam za długim cięciem silnika. Dzisiaj zrobiłem nowy film, aby porównać qs z plikami BU2 i B34. W BU2 przednie światło jest włączone, gdy zmieniam prędkość, ALE w B34 światło przednie gaśnie, gdy zmieniam prędkość. Patrz, jak miga przednie światło, kiedy wybieram prędkość. Czekam na wieści.

    Pozdrawia Martin

  • martin@bimet.netmartin@bimet.net Posty: 47Verified User

    Dzień dobry Jason. Ponieważ nie mam od ciebie wiadomości, zostawiam tę wiadomość z pytaniem o problem. Nadal jestem chętny do współpracy, aby znaleźć rozwiązanie problemu Q. Opowiedz, jak działamy, aby Qs działały. Dziękuję

  • martin@bimet.netmartin@bimet.net Posty: 47Verified User

    Cześć Jason - Kent. Myślę, że pracujesz nad moim rozwiązaniem problemu. Muszę nad tym pracować. Nie mam żadnej odpowiedzi na forum. Proszę o przesłanie mi wiadomości na ten temat. Pozdrawiam Martin

  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User

    Martin, Przepraszamy za opóźnienie w odpowiedzi tutaj, mamy trudności ze znalezieniem rozwiązania bez posiadania roweru z tym samym problemem. Daj nam trochę więcej czasu na wymyślenie czegoś nowego. Dzięki, Jason A.

  • martin@bimet.netmartin@bimet.net Posty: 47Verified User

    Drogi Jason Chcę wiedzieć, ile trzeba czekać na rozwiązanie. Zastanawiam się, czy mogę odesłać ci Q. Problemem nie jest rower. Problem polega na wygenerowaniu prawidłowego pliku na mój rower. Kupiłem Qs 30 października ubiegłego roku. Powiedz mi, czy to możliwe. Jeśli dasz mi OK. Wyślę ci paczkę. Wyślij mi swój adres. Martin Pozdrawiam

  • martin@bimet.netmartin@bimet.net Posty: 47Verified User

    Witaj. Czekam na wiadomości o moim problemie. pozdrowienia

  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User

    Martin, napisz do mnie: jason@ftecu.com Dzięki, Jason A.

  • aigars.jankuns@gmail.comaigars.jankuns@gmail.com Posty: 1Verified User

    Jason, mam ten sam problem z moim szybkozłączem MT07 2018. Działa, ale wyłącza silnik na 1–1,5 sekundy między biegami. Sflashowałem też inny plik modelu 2017, ale nie zrobiłem żadnej różnicy. Nie sprawdziłem, czy wycina 8000, ale szybka zmiana nie działa tak, jak powinna. Mam B34-8591A-00 ECU MADE IN JAPAN

Zaloguj się lub Zarejestruj, aby skomentować.