פורום תמיכה

1WS-8591A-70

ast11854@bigpond.net.auast11854@bigpond.net.au הודעות: 4Verified User
  • הי העתקתי והדבקתי את הדברים הבאים מהשאלות שלי מאת FTecu.inc בפייסבוק באתר Alan Stapleton האם יש לך 1WS-8591A-70 (AU) ללא הגבלה? לחיים
  • FTecu Inc לצערנו אין לנו את הקובץ הזה זמין. יהיה עליכם לשלוח לנו ECU שלכם כך שנוכל ליצור אחד.
  • Alan Stapleton היי, לפני כ -18 מ 'כשקניתי את ערכת ה- FTecu הובלתי שולל והלכתי עם 1WS-8591A-30EU ללא הגבלה (גם לא הייתי מסוגלת לקרוא את המניה שלי EC ערכה לתיקון ההבדלים, נראה כי האופניים עכשיו פועלים בצורה הטובה ביותר שהיא התאימה לה מאז. עכשיו קראתי ECU בשבוע שעבר ושמרתי בחשבון שלי, האם אתה מסוגל לקרוא את קריאת ה- ECU שנשמרה? ייתן אופניים לרוץ על דינו בקרוב כדי לראות היכן האופנוע נמצא. האם אתה זקוק להרשאות כלשהן כדי לקרוא את הקריאה השמורה?
  • לחיים אלן
  • PS למשתמשי MT07 עם בעיות בהגדרת temps למאוורר, הייתה לי הצלחה בהגדרת 85c-90c כפי שהציע התמיכה של FTecu.

הערות

• jason@ftecu.comjason@ftecu.com הודעות: 1,071Staff User

הי אלן, אני מצטער שאיני מבין לגמרי את שאלתך כאן. יש לך 70 ECU אשר הבזקת עם קובץ -30 ועכשיו אתה רוצה שנעשה קובץ -70 מקובץ ה- 30 שקרא? תודה, ג'ייסון א.

• ast11854@bigpond.net.auast11854@bigpond.net.au הודעות: 4Verified User

היי ג'ייסון לא חשבתי על זה, האם זה אפשרי? תחילה חשבתי שאם אתה יכול לקרוא ולבדוק שכל הפרמטרים היו בסדר כלומר. תערובת דלק, הצתה וכו 'כדי שאוכל להיות לי בראש. תודה אלן

אלן, ובכן אם ה- ECU שלך הוא מספר חלק -70 אבל הבזקת אותו עם קובץ -30 אז התמונה -70 המקורית הולכת לאיבוד. אז לא אוכל להכין לך קובץ למספר החלק הספציפי שלך. יהיה עליכם להשתמש בקובץ בו אתם משתמשים כעת. מה משתבש בתיק שבאופניים שלך כרגע? תודה, ג'ייסון א.

היי ג'ייסון אין בעיות, האופניים הולכים בסדר, אני יודע עכשיו שאחרי שהבהבתי עם -30eu ללא הגבלה, הקובץ המקורי יאבד, לצערי התגעגעתי או שלא הובא לי מודע, הכרחי שתקרא קודם את ecu של המניה . דבר שלא הייתי יכול לעשות בכל מקרה מכיוון שה- ecu שלי לא היה רשום, לו הייתי יודע ומסופר לי, הייתי מסתכל על כוונון אקולוגי חלופי. השאלה שלי הייתה האם אתה מסוגל לקרוא את הקובץ השמור שלי כדי לראות אם כל הפרמטרים הם כפי שצריך להיות ,? כלומר. תערובת דלק, הצתה וכו 'כדי שאוכל להיות לי בראש. מריע אלן

אלן, אנא שלח לי בדוא"ל את הקובץ הנוכחי שלך ואני אבדוק אותו. תודה, ג'ייסון א.

דוא"ל נשלח, לעודד אלן

היכנס או הירשם כדי להגיב.