פורום תמיכה

שגיאה: לא ניתן לאתחל את ECU GSXR1000 לשנת 2017

2»

הערות

• kento_ftecukento_ftecu הודעות: 776Staff User
    נערך September 2019

אוקיי, אני רואה שערכת את הפוסטים המקוריים שלך. אתה צריך לשלוח לנו את ה- ECU האחר כדי שנוכל להסתכל עליו בבקשה.

• Fabienlambert@orange.frFabienlambert@orange.fr הודעות: 44Verified User

כן סליחה, כתבתי משהו אז כשאני בודק אני מבין שעשיתי את זה לא בסדר. בכתובת waht אני יכול לשלוח לך ECU שלי? האם זה בטוח כמו שהוא מעבר לים ....?

1010 St. Batavia St.

למה אתה מתכוון "אני מבין שעשיתי את זה לא בסדר"?

אני מנסה תחילה להפעיל quickshift מגבלת בור ברשיון החדש מהמפה שנקראה לאחרונה עם ה- ECU החדש וזה קיבל לי הודעת שגיאה .... אבל כשאני מהבהב את ה- ECU החדש מהיר זה עובד כשאני בודק.

• Trintaviousm@gmail.comTrintaviousm@gmail.com הודעות: 4Verified User

גם הפלאש שלי נכשל! איזו עזרה בזה?

זה מה שהוא אומר

עליכם לוודא כי חיבור האינטרנט שלכם טוב, ללא אות נמוך או נשירה עקב שימוש ברוחב פס מוגזם. מכיוון שחיבור האינטרנט נשר במהלך ההבזק, הרישיון שלך נכנס למצב "כשל קשה", כך שהוא אופס. אתה אמור להיות טוב להבהב שוב.

היי שוב אז הבזקתי את זה שוב מנסה להבהב באמצעות מספר חלק אחר של ecu כמייעץ למטוס "בחור שהתקשרתי אליו ודיברתי איתו" וזה עבד לאחר התיקון שעשית אבל משאבת הדלק שלי לא תתייצב אז אמרתי בורג זה אני אחזיר את הדברים הישנים לתוכו ואשאיר את זה לבד וזה לא הצליח לומר את אותו הדבר! אני ממש ליד הנתב שלי ולא היה לי את הבעיה לפני שהשגתי את התוכנה תודה. אני תקוע שוב במצב כושל

כל העסקה שלי היא שאני מנסה לגרום לפריטים של בקרת השיגור לעבוד והוא אמר לי באיזה מספרי חלקים אקולוגיים משתמשים וזה הבזיק לאופניים שמשאבת הדלק שלי תעשה זאת. אז אולי תוכלו לעזור לי גם לגרום לתכונת ההתאמה של תוכנית הפלאש לפעול לבקרת ההשקה

נערך September 2019

רק בגלל שאתה נמצא ממש ליד הנתב שלך, זה לא אומר שיש לך חיבור לאינטרנט. אם לספק האינטרנט שלך יש לך קו שנמצא בשימוש חבורה של אנשים, הם יכולים למצוץ את רוחב הפס ולגרום לחיבור שלך ליפול.

הי, ובכן, נראה שזה לא עובד. ה- ECU החדש I Flash עם רישיון חדש קיבלתי הודעת בדיקה שהמשאבה עובדת ללא התחלת המנוע. עובדה היא שה- ECU החדש הוא חלק מספר 17K02 ו- ECUwas 17K00 ישן אז אני מנסה לחזור למקור המקורי שנשמר במהלך הקריאה הראשונה וקיבלתי את ההודעה הזו לאחר שביקשתי את האיחוד האירופי:

אז אני לא יכול להבהב מחדש את ה- ECU החדש ?????? !!!!! אנא זקוק לעזרה

ניסית שוב? מכשירי ה- GSX אינם כל כך מדויקים לגבי שנות הקובץ. עם זאת, עם זאת, GSX-R1000 ECU הם גם מעט מעורפלים, לעיתים קרובות עליכם לנסות כמה פעמים לפני שה- ECU יגיב כראוי. נסה גם יציאת USB אחרת.

נראה שרתמת הספסל שלי קיבלה חוט פגום + ..... החוט נשבר כשאני משחרר את המחבר מ- ECU ... אני מניח שהוא היה חלש ....

היי, אני מתקן את הרתמה, זה עובד בקריאה אך עדיין אותה הודעת שגיאה כאשר היא בודקת את ה- ECU לפני שמבהבים אותה. אני מחפש מחשב אחר, יציאות USB שונות ורתמת USB אחרת ..... עדיין אותה הודעה למעלה ..... לא יודע מה לעשות ...

עדיין יש לך בעיה בחומרה שלך. אתה עדיין לא מתקשר עם ECU. עבור אל עזרה> ממשק בדיקה> כניסות. אל שימו לב לנקודות הצבעוניות, שימו לב למספר שבסוגריים. עם כיבוי וכיבוי, אנא פרט את המספרים המופיעים. תשומות בלבד, אל תנסו שום מבחן אחר.

HI, עם ספק כוח דולק: (26) ו- (36) עם אספקת החשמל מנותק: (0)

אני משתמש בסוללת מלאי של GSXR

אני מנסה פעם שנייה ועכשיו יש לי רק (36) עם הפעלה

נסה לכתוב את קובץ המניות התואם למספר החלק של ה- ECU בחזרה ל- ECU.

ה- ACU החדש שלי הוא 32920 K 02 זוהי אותה הודעה ואני מקבל אותה הודעה סטטוס: שגיאת קריאת שגיאה ואותה הודעת שגיאה עם כל מפה אחרת קבצים (אני מנסה 17KG2) וגם עם הודעת השגיאה הישנה שלי ECU ואותו

עדיין יש לך בעיית חומרה המונעת תקשורת עם ה- ECU והשרת. אנא בדוק היטב את כל חיבורי החוט.

אני משנה את רתמת ה- USB כדי לבדוק, יש לי אותה בעיה. רק צריך לבדוק עם רתמת ECU / ספסל אחרת. זה אומר רישיון ecu נעול.

המערכת שלנו מציגה שאין שום דבר רע ברישיונות שלך. האם אתה יכול לשלוח צילום מסך של הודעת השגיאה בבקשה?

היי שוב, אז עכשיו שיש לי יותר זמן אחרי המירוץ (3 חודשים :)), ביצעתי בדיקות. אז אני בודק עם שתי רתמות ה- USB שלי וגם עם רתמת הספסל שלי ורתמת האופניים שלי: אותה תוצאה, עם שני ECU אני יכול לקרוא אותם, אבל בכל פעם שאני מנסה לכתוב על זה, קיבלתי "בודק ECU" ואז הודעה שגיאה: ECU נעול וה- ECU האלו לא עובדים על האופניים (יש הודעת צ'ק בלוח המחוונים, המשאבה והאופניים מנסים להתחיל אבל זה לא ייפגע), וכשאני מנסה ECU טוב הכל הכל עובד בסדר. אני מוכן לשלוח אליך את ה- UPS על-ידי UPS אלא אם כן יש לך משהו חדש בענייני ??? פביאן

כמו כן, אני יודע שג'וש נתן לי שני מבחן חבילה של צוות מירוץ ושימוש למרוץ בול d'or, אבל למה זה אומר "לא בשימוש"? מה עלי לעשות?

UP?

היכנס או הירשם כדי להגיב.