פורום תמיכה

קוואסאקי h2

dilou83200@hotmail.frdilou83200@hotmail.fr הודעות: 8Verified User

שלום אז הנה כמוסכם אשלח דוא"ל בתאריך 10/12/2019 דואר אלקטרוני אנו בתאריך 16/12/2019 ועד היום אין לי שום תגובה ממך.

הערות

• dilou83200@hotmail.frdilou83200@hotmail.fr הודעות: 8Verified User

תראו היטב כי זה מוכיח שהבעיה נובעת מכם תודה לכם על ההתיישבות

• kento_ftecukento_ftecu הודעות: 776Staff User

לחץ על כן.

הודעת השגיאה הזו כבר לא מוצגת, יש לי את התצלום הראשון שמוצג כל העת עכשיו

נערך December 2019

יש לך בעיה בחיבור חומרה, אין תגובה ראשונית פירושה שה- ECU לא מתקשר בחזרה לתוכנה. אנא בדקו את החיווט לרתמה.

כמו כן, אם משתמשים ברתמת ספסל, הסתכל בזהירות על פני המחבר כדי לראות שכל ארבעת סיכות החוט נדחפים פנימה כל הדרך קדימה.

כבר בדקתי את הכל, אתה באמת חושב שארכיב מחדש את כל האופניים כדי לבדוק מחדש את מה שאתה אומר לי? אתה לוקח אותי לטיפולים? זה בא ממך ולא מהאופנוע שלי ומהחיווט כי לא נגעתי בשום דבר והייתה לי בעיה זו לילה. הגיעו בזמן חייבים להגיד עצרו, ניצחתם אני שומטת את החומר באיכות ירודה שלך. בהקדם האפשרי אני אשלח לך בחזרה את המכסה האוטומטי לאחריות והרישיון שחייבת לי, אני אראה בהמשך, אני לא מודה לך וכמו אנשים רבים (מוכרים) אתה הראשון למכור ציוד ומתי החומר הזה יש לך בעיה שאתה לא מניח מאחור.

איך אתה רוצה שהאתחול של ה- ECU שלי ייעשה כאשר הרישיון שלי לא יוכר? אני חייב להיות טיפש? אנאלפביתים? לא להבין?

כמו שאמרתי קודם, חסר לך סבלנות בתגובותיך כדי לאפשר לנו לעזור לך לפתור את הבעיות שלך ואתה מסרב להקשיב להצעות שיעזרו לך.

הסיבה לכך שהרישיון שלך לא מוכר היא מכיוון שיש לך בעיה בחומרה המונעת תקשורת נכונה לתוכנה מ- ECU שלך. זו הסיבה שאמרתי מההתחלה שאתה צריך לבדוק את החומרה שלך בזהירות. גם אם "לא נגעת בזה מאז" בכל פעם ...

הדיון הזה נסגר.