Forum wsparcia

kawasaki h2

dilou83200@hotmail.frdilou83200@hotmail.fr Posty: 8Verified User

cześć, więc tutaj zgodnie z ustaleniami wyślę e-mail w dniu 12/10/2019, a my w dniu 12/16/2019 i do dziś nadal nie mam od ciebie odpowiedzi.


Komentarze

  • dilou83200@hotmail.frdilou83200@hotmail.fr Posty: 8Verified User
  • dilou83200@hotmail.frdilou83200@hotmail.fr Posty: 8Verified User

    oglądajcie dobrze, bo dowodzi, że problem pochodzi od was, dziękuję za rozstrzygnięty

  • kento_ftecukento_ftecu Posty: 776Staff User

    Kliknij tak.

  • dilou83200@hotmail.frdilou83200@hotmail.fr Posty: 8Verified User

    ten komunikat o błędzie nie jest już wyświetlany, mam ten z pierwszego zdjęcia, które jest teraz wyświetlane cały czas

  • kento_ftecukento_ftecu Posty: 776Staff User
    edytowano December 2019

    Masz problem ze sprzętowym połączeniem, brak wstępnej odpowiedzi oznacza, że ECU nie komunikuje się z oprogramowaniem. Sprawdź okablowanie wiązki przewodów.

  • kento_ftecukento_ftecu Posty: 776Staff User

    Ponadto, jeśli używasz uprzęży stołowej, uważnie spójrz na powierzchnię złącza, aby zobaczyć, czy wszystkie cztery bolce są popchnięte do końca.

  • dilou83200@hotmail.frdilou83200@hotmail.fr Posty: 8Verified User

    Już wszystko sprawdziłem, czy naprawdę sądzisz, że ponownie złożę cały rower, aby ponownie sprawdzić, co mi powiesz? bierzesz mnie za durnia? pochodzi od ciebie, a nie od mojego motocykla i okablowania, ponieważ niczego nie dotknąłem i miałem ten problem z dnia na dzień. przybył na czas musi powiedzieć stop, wygrałeś, że upuściłem twój materiał złej jakości. tak szybko, jak to możliwe, odeślę ci z powrotem autobliper z tytułu gwarancji i licencji, którą jesteś mi winien, zobaczę później, nie dziękuję i jak wiele osób (sprzedawca) jesteś pierwszym, który sprzedaje sprzęt i kiedy ten materiał ma problem, którego się nie zakłada.

  • dilou83200@hotmail.frdilou83200@hotmail.fr Posty: 8Verified User

    jak chcesz inicjować mój kalkulator, gdy moja licencja nie zostanie rozpoznana? Muszę być głupi? niepiśmienny? nie rozumieć?

  • kento_ftecukento_ftecu Posty: 776Staff User

    Jak mówiłem wcześniej, brakuje ci cierpliwości w swoich odpowiedziach, abyśmy mogli pomóc ci rozwiązać problemy, i odmawiasz wysłuchania sugestii, które pomogą.

  • kento_ftecukento_ftecu Posty: 776Staff User

    Powodem, dla którego twoja licencja nie jest rozpoznawana, jest to, że masz problem ze sprzętem, który uniemożliwia poprawną komunikację z oprogramowaniem z ECU. Właśnie dlatego od początku mówiłem, że musisz DOKŁADNIE sprawdzać swój sprzęt. Nawet jeśli „nie dotknąłeś go odtąd” za każdym razem ...

Ta dyskusja została zamknięta.