Forum wsparcia

Funkcje trybu R.

Rozumiem, że włączenie funkcji trybu R jest konieczne do szybkiej zmiany biegów / automatycznego zamykania. Czy jest jakiś inny powód, aby włączyć funkcje trybu R? Czy zmienia coś jeszcze oprócz umożliwienia korzystania z szybkiej zmiany biegów?

Komentarze

  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User

    Cześć, Umożliwia dowolną z funkcji modelu R w porównaniu ze standardowym modelem. Obejmuje to Quickshift, Autoblip i Launch Control. Dzięki, Jason A.

  • Jak aktywować Kontrolę uruchamiania na migającym modelu non-r gsxr1000 17+? Wiem, że w modelu R trzymasz przycisk Start przez 1-2 sekundy, a myślnik przechodzi do LL, ale w modelu innym niż r po flashowaniu uważam, że jest inny sposób, prawda? jak trzykrotne sprzęgło czy coś? Zrobiłem to w zeszłym roku, nie pamiętam, jak to włączyć.

  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User

    Cześć, zgodnie z moją wiedzą powinien on nadal być taki sam jak podstawowy model R. Dzięki, Jason A.

  • wayne@vtconline.co.nzwayne@vtconline.co.nz Posty: 2Verified User

    Tak, to samo Pozdrawiam, Wayne

  • SMFreakSMFreak Posty: 18Verified User

    W 32920-17KG2 (UE), który jest dostarczany w 2020 roku GSXR 1000 z włączoną akcją QS / AB po włączeniu funkcji RR Widzę na desce rozdzielczej QS jest aktywny, ale nie może aktywować LC przez proste naciśnięcie przycisku Start przez 2 sekundy, gdy byke jest na biegu jałowym, jak w modelu RR. Nie wiesz, gdzie może być problem?

  • kento_ftecukento_ftecu Posty: 776Staff User
    1. Procedura aktywacji LC jest wymieniona w polu funkcji QS Launch Control Pit Limiter w pliku. Bezczynność w pozycji neutralnej po zatrzymaniu.
    2. Actuate clutch lever at least three times.
    3. Przejdź do pierwszego biegu (LCS jest teraz aktywne).
  • SMFreakSMFreak Posty: 18Verified User

    @kento_ftecu Widziałem to, ale nie zmieniłem niczego w modułach ECU ani ograniczniku Pit Limiter, po prostu włączyłem funkcje R głównie po to, aby zachować funkcję OEM QS. Zresztą sprawdzę na rowerze jak to działa po włączeniu go w ten sposób. Dzięki

Zaloguj się lub Zarejestruj, aby skomentować.