Forum wsparcia

Nie można zmienić liczby obrotów na minutę hamulca silnika

GSXR1000 17k82 Mapa ECU Mapy hamowania silnikiem zwiększają się tylko do 9600 obr / min i chciałbym je zmienić, aby obejmowały pełny zakres obrotów. Po dwukrotnym kliknięciu i zmianie wartości przywraca się ona do wartości domyślnych po ponownym otwarciu mapy. Próbowałem połączyć wszystkie mapy EB, a następnie zmienić oś, ale nadal się resetuje po otwarciu mapy.

Komentarze

  • kento_ftecukento_ftecu Posty: 776Staff User

    Mapy hamowania silnikiem można regulować tylko za pomocą przycisków + lub - (a ich regulacja jest lepsza przy użyciu % niż zmiana liczbowa), a ich regulacja jest ograniczona ze względów bezpieczeństwa. Aby uzyskać hamowanie silnikiem w pełnym zakresie obrotów, należy dostosować mapy podstawowe ETV, ale jest to o wiele bardziej skomplikowane i not recommended until you fully understand the ramifications of mods on these maps. Poczekam, aż Jason szczegółowo wyjaśni, jak to się dzieje.

  • thom.godward@gmail.comthom.godward@gmail.com Posty: 2Verified User

    Wolałbym używać map podstawowych ETV, ale są one również ograniczone do niewielkiej wartości (0,93), która jest nie do zaakceptowania dla celów rasowych. Dzięki R1 mogłem dostosować te wartości znacznie wyżej.

  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User

    Cześć, szukam zniesienia określonych dla ciebie limitów lub umożliwienia zmian osi RPM w tabelach hamowania silnikiem. Daj mi trochę czasu, abym to przejrzał. Dzięki, Jason A.

Zaloguj się lub Zarejestruj, aby skomentować.