Forum wsparcia

wyłącz immobilizer gsxr 1000 2017 32920-17k92

cześć, możemy usunąć immobilizer (klucze kontaktowe) na gsxr 1000 2017 32920-17k92. Próbowałem wyłączyć immobilizer, ale nie działa.

Komentarze

  • kento_ftecukento_ftecu Posty: 776Staff User
    edytowano August 2019

    Czy dotyczy to pliku zapasowego czy nieograniczonego? Usunąłeś cały sprzęt immobilizera z roweru, prawda? I sflashował plik do ECU z modułem „Disable Immobilizer” ustawionym na „TRUE”?

  • conceptbike@orange.frconceptbike@orange.fr Posty: 6FTECU Dealer

    Cześć. Użyłem nieograniczonego pliku. „wyłączenie immobilizera” jest oczywiście prawdą. Co masz na myśli mówiąc „Usunąłeś wszystkie elementy immobilizera z roweru”? Dziękuję Ci

  • kento_ftecukento_ftecu Posty: 776Staff User

    Odłączyłeś antenę immobilizera?

  • conceptbike@orange.frconceptbike@orange.fr Posty: 6FTECU Dealer

    Tak, antena jest odłączona, a neiman zastąpiony przełącznikiem

  • kento_ftecukento_ftecu Posty: 776Staff User

    OK, musimy rzucić okiem na ten plik. Wrócę do ciebie, jak tylko skończymy to sprawdzać.

  • conceptbike@orange.frconceptbike@orange.fr Posty: 6FTECU Dealer
    edytowano September 2019

    cześć, czy znalazłeś błąd w pliku, który wysłałem na Twój adres e-mail? Dziękuję Ci

  • conceptbike@orange.frconceptbike@orange.fr Posty: 6FTECU Dealer
    edytowano September 2019


  • kento_ftecukento_ftecu Posty: 776Staff User

    Jeszcze nie. Odpowiemy tak szybko, jak cokolwiek wiem.

  • Fabienlambert@orange.frFabienlambert@orange.fr Posty: 44Verified User

    Witam, pozwalam sobie na interwencję, ponieważ miałem ten sam problem, rozwiązałem przez flashowanie mapy ECU zamiast mapy UE na ECU, immobilizer nie został wyłączony z mapą UE, nawet jeśli zaznaczyłem „dezaktywowany immobilizer: prawda”, ale działało to na nikiel na amerykańskiej mapie Fabien

  • conceptbike@orange.frconceptbike@orange.fr Posty: 6FTECU Dealer

    Fabien, dziękuję za te informacje. Jak tylko klient przyniesie mi swój motocykl, przetestuję to

  • musimy umieścić mapę USA, ponieważ nie ma anty-startu

  • Arab.riders@yahoo.comArab.riders@yahoo.com Posty: 33Verified User

    Witam, czy możesz podać numer części? Próbowałem wielu obrazów ECU bez powodzenia. Dzięki

Zaloguj się lub Zarejestruj, aby skomentować.