Forum wsparcia

Rower wyłącza się, gdy pedał gazu zostanie wciśnięty po mapie dowódcy mocy

Kupiłem standardowy zestaw flashowania ecu do mojego mt10 2018, a rower nie chce działać po dodaniu mapy dowódcy mocy. Będzie działał bez ograniczeń, ale jak tylko nowa mapa zostanie zastosowana, wyłączy się za każdym razem, gdy dotkniesz przepustnicy. Naprawdę nie mogłem się doczekać niskich zysków mocy, o których mówi się, że pochodzą z mapy Power Commander. Tak, wypróbowałem wszystkie melodie P / C. Tak, pobieram odpowiednie pliki i stosuję melodię do mojego roweru. Tak, kilkakrotnie próbowałem go zainstalować. PROSZĘ POMÓŻ!

Komentarze

  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User

    Cześć, jaki jest twój numer części ECU? Prześlij mi proszę kilka melodii na PC, które próbowałeś. Dzięki, Jason A.

  • joze@kodi.sijoze@kodi.si Posty: 2Verified User
    Mam problem. czy znalazłeś the powodujący problem of the? 
    

    regards Joze

  • sammysteinberg@gmail.comsammysteinberg@gmail.com Posty: 2Verified User

    Wpadając. Próbuję zrobić to samo. Kiedy próbuję zaimportować mapę paliwa z komputera, oprogramowanie importuje „ujemne” wartości z mapy komputera i wprowadza wartości „0” do tabel paliw. Tak więc, gdy przepustnica w ogóle się poruszy, kalkulator odcina paliwo i motocykl natychmiast umiera. Używam mapy LeoVince slipon/midpipe prosto ze strony dynojet, przechodząc do nieograniczonego pliku MT10. Czy ktoś już to rozgryzł?


  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User

    Cześć, Ta mapa paliwowa na PC nie będzie działać, której próbujesz użyć. Albo oś paliwa nie jest ustawiona prawidłowo, albo prawdopodobnie w tym pliku PC jest coś więcej niż tylko tabela paliwa. Dzięki, Jasonie A.

Zaloguj się lub Zarejestruj, aby skomentować.