Forum wsparcia

Auto-Blipper nie działa !!

braveheart85s@aol.combraveheart85s@aol.com Posty: 3Verified User

Po południu mam R1 2016, kupiłem układ wydechowy Graves 3/4 z usunięciem kota i zestawem szybkiej zmiany / Auto-blipper. Zainstalowałem sprzęt na rowerze, Quickshifter działa. Ale Auto-Blipper nie jest !! Każda pomoc była by niezwykle cenna. W rozwijanej sekcji Graves Motorsports: sflashowałem Ecu za pomocą pliku usuwania kota grobowego z 2016 r. I włączyłem auto-blipper w sekcji płatnych funkcji, ale nadal nie działa.

Komentarze

  • kento_ftecukento_ftecu Posty: 776Staff User

    Spróbuj sflashować standardowy plik nieograniczony zgodny z numerem części ECU. Przeprowadź również test czujnika zmiany biegów: https://www.youtube.com/watch?v=QgrdBm-EjCo&t=3s

  • braveheart85s@aol.combraveheart85s@aol.com Posty: 3Verified User

    Jeśli czujnik jest zły! Jaki jest proces wysyłania go z powrotem? Jakieś specjalne instrukcje?

  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User

    Cześć, Daj nam znać, jeśli czujnik zmiany biegów źle testuje. Jeśli odeśle go z powrotem do nas w celu przetestowania, proszę podać wszystkie informacje w polu. Dzięki, Jason A.

  • braveheart85s@aol.combraveheart85s@aol.com Posty: 3Verified User

    więc odzyskałem czujnik i zainstalowałem go z powrotem na rowerze. Raz zadziałało, a potem przestało działać !! Zmieniłem ustawienie QSS w ustawieniach YRC

    z 1 na 2 i nic się nie zmieniło. Sposób, w jaki mam teraz podłączone przewody, przesunięcie w górę działa dobrze, przesunięcie w dół nic. Muszę wywierać duży nacisk, aby to zadziałało. Jak przełączę złącza to nic nie działa i muszę używać sprzęgła do zmiany biegów w górę iw dół. Nie wiem, co jeszcze zrobić.

    p3EVC0X1

    p6Nt6NjoCoC2YT9YT9NT6NjToCoC6YT9YT9Np6Njt6

  • kento_ftecukento_ftecu Posty: 776Staff User

    Zadzwoń do nas w tej sprawie. Kiedy testowaliśmy Twój czujnik, był on w dobrym stanie.

Zaloguj się lub Zarejestruj, aby skomentować.