פורום תמיכה

2015 ימאהה R1M Activetune בעיית "מחכה לבקר למבדה"

wrauch@karlabs.comwrauch@karlabs.com הודעות: 3Verified User

אני מריץ את Active Tune בהצלחה כבר כמה שנים וכ 2000 מיילים. באביב זה עבד את 3 הסיבובים הראשונים אבל עכשיו אני רואה שהפס הרחב "תקוע" בשעה 10.2 כפי שנראה במסך Device / View Data בזמן שהאופניים במצב סרק. בדקתי ובדקתי מחדש את כל החיבורים, הסרתי את חיישן ה- O2 ועשיתי את בדיקות החנקן והבוטאן - אין הבדל - הקריאה של 10.2 לא זזה. אז תיארתי לעצמי שחיישן O2 חייב להיות טוסט וקניתי אחד חדש עבור $131.99. אין הבדל בכלל. ציינתי גם שחיישן O2 לא מתחמם. בהתחשב במספר החוטים היוצאים מהחיישן, הנחתי שיש לו מחמם. אני מקווה שזה משהו פשוט אבל אני זקוק לעזרה. לא מצאתי היכן ניתן לפתוח כרטיס עזרה. מצפה לעזרה. תודה מראש.

2015 Yamaha R1M with full Graves exhaust, Attack Performance rearsets and FTECU unrestricted flash with Active Tune. But what makes it really fast is the tank cover autographed by Rossi and Lorenzo and the tailpiece by Vinales!

הערות

• wrauch@karlabs.comwrauch@karlabs.com הודעות: 3Verified User

עדכון: התקשרתי ל- FTECU והם הציעו לי לשלוח אליהם את בקר הרשת הרחבה שלי לבדיקה.

2015 Yamaha R1M with full Graves exhaust, Attack Performance rearsets and FTECU unrestricted flash with Active Tune. But what makes it really fast is the tank cover autographed by Rossi and Lorenzo and the tailpiece by Vinales!

היכנס או הירשם כדי להגיב.