Forum wsparcia

Problem Yamaha R1M Activetune 2015 „w oczekiwaniu na kontroler lambda”

Z powodzeniem prowadzę Active Tune od kilku lat i około 2000 mil. Tej wiosny działały pierwsze 3 przejażdżki, ale teraz widzę, że Internet szerokopasmowy „utknął” na 10,2, jak pokazano na ekranie Device / View Data, gdy rower jest na biegu jałowym. Sprawdziłem i ponownie sprawdziłem wszystkie połączenia, usunąłem czujnik O2 i wykonałem testy azotu i butanu - bez różnicy - odczyt 10,2 nie drgnie. Pomyślałem więc, że czujnik O2 musi być toastem i kupiłem nowy dla $131.99.. Bez różnicy. Zauważyłem również, że czujnik O2 się nie nagrzewa. Biorąc pod uwagę liczbę drutów wychodzących z czujnika, założyłem, że ma on grzejnik. Mam nadzieję, że to coś prostego, ale potrzebuję pomocy. Nie mogłem znaleźć, gdzie można otworzyć bilet pomocy. Nie mogę się doczekać pomocy. Z góry dziękuję.

2015 Yamaha R1M with full Graves exhaust, Attack Performance rearsets and FTECU unrestricted flash with Active Tune. But what makes it really fast is the tank cover autographed by Rossi and Lorenzo and the tailpiece by Vinales!

Komentarze

  • wrauch@karlabs.comwrauch@karlabs.com Posty: 3Verified User

    Aktualizacja: Zadzwoniłem do FTECU i zasugerowali wysłanie do mnie mojego kontrolera szerokopasmowego w celu przetestowania.

    2015 Yamaha R1M with full Graves exhaust, Attack Performance rearsets and FTECU unrestricted flash with Active Tune. But what makes it really fast is the tank cover autographed by Rossi and Lorenzo and the tailpiece by Vinales!

Zaloguj się lub Zarejestruj, aby skomentować.