Forum wsparcia

Licencja ECU 5CA000ED

Cześć, ostatni raz sflashowałem ten ECU 2015R1 w maju 2019 roku. Klient poprosił mnie, abym dzisiaj sprawdził ustawienia swojego roweru i nie jestem w stanie odczytać ani napisać ECU, oprogramowanie twierdzi, że ECU nie jest licencjonowane. Próbowałem z jego kablem i identyfikatorem użytkownika, a także z własnym identyfikatorem kabla i użytkownika po przeniesieniu jego licencji między odpowiednimi identyfikatorami użytkownika. Dziwne jest to, że autoblip wydaje się działać dobrze, ale gdy dostaję problem z licencją, nie jestem w stanie sprawdzić, czy aktywna melodia działa poprawnie

Komentarze

  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User

    Cześć, nie widzę nic złego w licencji i wygląda na to, że kody Autoblip i ActiveTune zostały pomyślnie połączone z licencją. Jeśli masz problemy z komunikacją z ECU, może to być związane ze sprzętem. Czy flashujesz na boku roweru, czy ławce flashujesz ten ECU? Dzięki, Jason A.

  • mail_paulkp@yahoo.commail_paulkp@yahoo.com Posty: 40Verified User

    Cześć Jason, Znalazłem problem z klientami, uprząż po stronie roweru. Mam to uporządkowane, żółty przewód został uszkodzony na wiązce bocznej roweru. Dzięki Paul

  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User

    Paul, cieszę się, że to załatwiłeś. Daj nam znać, jeśli będziesz czegoś potrzebować. Dzięki, Jason A.

Zaloguj się lub Zarejestruj, aby skomentować.