Forum wsparcia

mapa usa v mapa ue

ndm295@gmail.comndm295@gmail.com Posty: 35Verified User

Cześć chłopaki, natknąłem się na niewielki problem i zastanawiałem się, czy możesz pomóc. Sflashowałem EU Yamaha 2co r6 z nieograniczoną mapą USA i wszystko idzie dobrze. Jednak straciłem trochę momentu obrotowego i mocy. moje pytanie jest proste. Czy mapy UE uruchamiają nieco więcej zapłonu niż my po prostu z powodu dostępnej klasy paliwa do pompy. Pozdrawiam Steve

Komentarze

  • kento_ftecukento_ftecu Posty: 776Staff User

    Niekoniecznie. Mogą istnieć niezliczone inne powody dodatkowego postępu zapłonu między rynkami.

  • ndm295@gmail.comndm295@gmail.com Posty: 35Verified User

    Ponieważ moja kalkulator 2c0 nie jest czytelny, muszę po prostu sflashować na nią mapę USA, aby rozpocząć toczenie piłki, w tym momencie spadł KM. Byłem ciekawy pogody czy nie było to spowodowane mapą zapłonu w stosunku do paliwa. Jak wrażliwa jest mapa zapłonu na r6 2co, czy liczby odnoszą się do faktycznego postępu zapłonu. Dziękuję za pomoc Pozdrawiam Steve

  • kento_ftecukento_ftecu Posty: 776Staff User

    Wartości na mapach zapłonu odnoszą się do wyprzedzenia zapłonu, ale liczby mogą nie być rzeczywiste, mogą być względne w oparciu o kodowanie oprogramowania, którego Yamaha używa dla tych wartości. Przeniesienie tego wątku do sekcji R6, do której należy. Pamiętaj, aby opublikować swój wątek we właściwej sekcji.

  • ndm295@gmail.comndm295@gmail.com Posty: 35Verified User

    Niestety, nie zdawałem sobie sprawy, że byłem w MT09 podczas publikowania ...

  • ndm295@gmail.comndm295@gmail.com Posty: 35Verified User

    Czy zdarzy ci się mieć kopię podstawowej mapy UE? Tak naprawdę dla porównania. Jestem wystarczająco szczęśliwy, że mogę zadzwonić na hamowni, to naprawdę tylko odniesienie. Jeśli na mapach występują inne czynniki, mógłbym poświęcić trochę czasu na ich przeglądanie. Tylko dla bezpieczeństwa. Jeszcze raz dziękuję za pomoc. Pozdrawiam Steve

  • kento_ftecukento_ftecu Posty: 776Staff User

    Możesz przejść do bazy danych dostrajania i porównać plik zapasowy dla swojego modelu.

  • ndm295@gmail.comndm295@gmail.com Posty: 35Verified User

    Dzień dobry chłopaki, właśnie szykuję się do dobrej gry z mapowaniem 2co i mam problem. Licencja ECU wydaje się uszkodzona. wiadomość prosi mnie o kontakt z pomocą techniczną. Próbowałem poślubić drugą licencję, ale bezskutecznie. plik na moim koncie to 06d123742 2co yam r6, nie mogę dołączyć do niej tutaj w poście. Pozdrawiam Steve

  • kento_ftecukento_ftecu Posty: 776Staff User

    Niestety ostatniej nocy nastąpiła awaria aplikacji bazy danych, która spowodowała problemy z niektórymi licencjami. Twoje licencje zostały zresetowane, powinieneś już iść. Przepraszamy za problemy.

  • ndm295@gmail.comndm295@gmail.com Posty: 35Verified User

    Nie ma problemu, dziękuję również za e-mail. Życie jest dobre :) Pozdrawiam Steve

Zaloguj się lub Zarejestruj, aby skomentować.