פורום תמיכה

מפת ארה"ב v מפת האיחוד האירופי

ndm295@gmail.comndm295@gmail.com הודעות: 35Verified User

הי חבר'ה, נתקלתי בבעיה קלה ותהיתי אם אתה יכול לעזור. הדלקתי אימאהה 2co R6 של האיחוד האירופי עם מפה אמריקאית בלתי מוגבלת והכל מתנהל כשורה. עם זאת איבדתי מעט מומנט ו bhp. שאלתי היא פשוטה. האם מפות האיחוד האירופי פועלות מעט יותר הצתה משלנו פשוט בגלל ציון הדלק המשאבה הזמין. בברכה סטיב

הערות

• kento_ftecukento_ftecu הודעות: 776Staff User

לא בהכרח. יכולות להיות מספר עצום של סיבות נוספות להתקדמות הצתה בין השווקים.

• ndm295@gmail.comndm295@gmail.com הודעות: 35Verified User

בגלל ecu 2c0 שלי הוא לא קריא nativley אני צריך פשוט להעיף את המפה בארה"ב עליה כדי להתחיל את הכדור מתגלגל, זה המקום בו bhp צנחה. הייתי מזג אוויר סקרן או שלא זה נבע ממפת ההתעלמות ביחס לדלק. כמה רגיש מפת ההתנעה ב- r6 2co, האם המספרים מתייחסים למקדמת ההתנעה בפועל. תודה על עזרתך. בברכה סטיב

הערכים במפות ההצתה מתייחסים לקידום ההצתה, אך ייתכן שהמספרים אינם ממשיים, הם עשויים להיות יחסית בהתבסס על קידוד התוכנה שמשמשת ימאהה לאותם ערכים. העברת חוט זה לקטע R6 במקום שהוא שייך. אנא הקפד לפרסם את החוט למדור הנכון.

סליחה, לא הבנתי שאני ב- MT09 בזמן פרסום ....

האם במקרה יש לך עותק של מפת האיחוד האירופי של המניה? ממש כהשוואה. אני מאושר מספיק כדי לחייג להתעלם מהשושלת, זו ממש התייחסות. אם יש השפעות אחרות במפות, הייתי יכול להקדיש קצת זמן לחפש את שתיהן. רק כדי לשמור על המצב. שוב תודה על עזרתך. בברכה סטיב

אתה יכול ללכת למסד הנתונים של הכוונון ולהשוות את קובץ המניות עבור הדגם שלך.

בוקר טוב חבר'ה, פשוט מתכוננים לשחק טוב עם מיפוי ה- 2co ונתקלתי בבעיה. רישיון ה- ecu נראה פגום. ההודעה מבקשת ממני ליצור קשר עם התמיכה. ניסיתי להתחתן עם רישיון שני אך ללא הועיל. הקובץ על חשבוני הוא 06d123742 2co yam r6, נראה לי שלא מצרף אותה כאן לפוסט. בברכה סטיב

לרוע המזל אירעה אמש בקריסת יישומי מסד נתונים שגרמה לבעיות עם רישיונות מסוימים. הרישיונות שלך אופסו, אתה אמור להיות טוב ללכת. התנצלות על הנושאים.

לא בעיה, תודה גם על הדוא"ל. החיים טובים :) בברכה סטיב

היכנס או הירשם כדי להגיב.